Internet
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość co najmniej trzech języków zdaje się być podstawą. Niestety niezbyt wielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej znany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy z Niemcami w przewadze jest niemiecki.
sala konferencyjna
Autor: Kobi Light
Treści źródłowe: Kobi Light

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie często musimy skorzystać z usług różnego rodzaju tłumaczy. Zwłaszcza we Wrocławiu, który jako jedno z najprężniej rozwijających się miast polski przyjmuje wielu zagranicznych gości. Czy to do obsługi konferencji, do przygotowania prelekcjo czy też do przetłumaczenia lub zatwierdzenia odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często konieczny. Niestety szukając odpowiedniego zwykle spotykamy się z dużą liczbą możliwości. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy którego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym artykule.
Autor: Flickr.com

Porady na każdy temat

Internet jest symbolem bardzo nowoczesnej technologii. Jest jednym z podstawowych sposobów komunikacji, pozyskiwania przeróżnych informacji oraz nabywania produktów. Codziennie w Internecie pojawia się wiele nowych rzeczy. Nad odpowiednim jego działaniem pracuje tysiące informatyków. Napędza on rynek albowiem dzięki jego rozwojowi mogło powstać wiele małych przedsiębiorstw tworzących strony internetowe, grafiki czy też reklamy oraz wiele innych.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. Ogromne kolejki, wyczerpani lekarze, ciągle naburmuszone pielęgniarki - to standard polskich szpitali i poradni. Naturalnie da się uciec od takich sytuacji.
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

W tym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. wielkie kolejki, przepracowani lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to standard polskich szpitali i przychodni. Naturalnie można uniknąć takich zdarzeń.
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Poszukujemy zaufanego lekarza

Bardzo często korzystamy z lekarza prywatnie. To dużo mówi o wyższym statusie, ale na pewno jest wynikiem niesatysfakcjonującej państwowej opieki medycznej.
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Gdy potrzebujemy lekarza zwykle najistotniejsze jest dla nas by trafić w ręce najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie mamy chęci narażać się na kontakt z kimś, kto będzie traktować nas w niemiły sposób, postawi nieprawidłową diagnozę i zaordynuje nieodpowiednie leczenie.
Zakupy
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Zakupy grupowe, czyli moda na promocje

Od niedawna coraz częściej robimy zakupy w Internecie. Okazuje się, że podobają się nam zakupy grupowe. Serwisy pełne tańszych i atrakcyjnych ofert są wyjątkowo modne.
Autor: G Data Software

Czy opłaca się przenieś biznes do Sieci?

Jak trudno w dzisiejszym świecie, w czasach szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten szalony krok. Konsumenci żyją teraz bardzo ekonomicznie i ciężko jest znaleźć potencjalnych nabywców. Należy poszukiwać pozostałych kanałów przekazu oraz docierać do rozmaitych grup przyszłych klientów.
zdrowa żywność
Autor: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak żyć zgodnie z naturą

Produkty ekologiczne nabywa ją już około 7 procent wszystkich polskich kupujących. Wielu Polaków wie bowiem, że obecnie warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz świetną alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Pozbawione chemii towary to teraz jeszcze niestety stosunkowo rzadko spotykane rarytasy. Możliwość kupna takich produktów oferuje jednak czasem sieć.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.