Internet

Druki akcydensowe, czyli tradycyjny sposób na reklamę i nie tylko

Niektórym wydaje się, że w dzisiejszych czasach, w których wiedzie prym internet i informacja w formie elektronicznej, więc posługiwanie się informacją na papierze stopniowo będzie nabierać marginalnego charakteru. Okazało się jednak, iż prorocy wieszczący tempo zachodzenia powyższego zjawiska nieco się przeliczyli, dlatego też ciągle ogromne znaczenie informacja przekazywana na papierze np. w formie różnych ulotek lub plakatów.
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

W Polsce nieustannie utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy niejeden powód. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście da się uniknąć takich sytuacji.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dziecko w Internecie

Internet zrewolucjonizował współczesny świat. Mówi się, że jeśli kogoś nie ma w Internecie, to nie ma go wcale. internet zmienił oblicze komunikacji i sposób spędzania przed nas wolnego czasu. Nie wyklucza nikogo z powodu płci, ani ze względu na wiek. Korzystają z niego zarówno najmłodsi, jak i najstarsi. Oto, co Internet ma do zaoferowania naszym dzieciom. Kolorowanki do wydrukowania to modna forma zabawy w sieci.
Autor: G Data Software

Czy opłaca się przenieś biznes do Sieci?

Jak ciężko w dzisiejszym świecie, w dobie szalejącego kryzysu, utrzymać przedsiębiorstwo na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten ryzykowny krok. Ludzie żyją teraz bardzo oszczędnie i trudno jest trafić do potencjalnych klientów. Trzeba poszukiwać innych dróg dystrybucji oraz docierać do rozmaitych grup potencjalnych klientów.
zdrowa żywność
Autor: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak żyć zgodnie z naturą

Produkty ekologiczne nabywa ją w tej chwili jakieś 7 procent wszystkich polskich kupujących. Wielu Polaków wie bowiem, że w dzisiejszych czasach warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz świetną alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Pozbawione chemii towary to dziś jeszcze niestety stosunkowo rzadko dostępne rarytasy. Możliwość kupna takich produktów oferuje jednak nieraz sieć.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Agencje tłumaczeń

W czasach wszechobecnej globalizacji, dobra znajomość chociaż trzech języków obcych wydaje się być fundamentalna. Niefortunnie niezbyt wielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej stosowany jest język angielski, ale na zachodzie, na przykład we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do niemieckiej granicy w przewadze jest język niemiecki.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. To smutne, ale, prawda jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, przemęczeni lekarze, wiecznie niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uniknąć takich sytuacji.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, gdy chcemy wybrać się do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie trzeba przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach służba zdrowie nie za dobrze działa.
Zakupy
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Zakupy grupowe, czyli moda na promocje

Od pewnego czasu coraz częściej robimy zakupy online. Okazuje się, że podobają się nam zakupy w grupie. Serwisy z ofertami tańszych zakupów przeżywają oblężenie.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W czasach daleko idącej globalizacji, dobra znajomość minimalnie trzech obcych języków wydaje się być podstawą. Niefortunnie niewielu spośród nas dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, lecz w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, z uwagi na bliskość niemieckiej granicy przeważa niemiecki.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.