Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

teraz coraz więcej osób uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy na pływalni. Różne sporty można wykorzystać również w praktyczny wyjście- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.


dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake
poza szybami jest już ładna pogoda i coraz więcej ludzi zamiast poruszać się po mieście autem lub komunikacją miejską, wybiera owe środki transportu, w których może czuć wiatr we włosach w trakcie jazdy ze swoich nowych mieszkań w Poznaniu do różnych punktów na mapie metropolii. z pewnością najpopularniejszym sposobem podróżowania jest bicykl. W Poznaniu jest już prawie jak w Amsterdamie.

Coraz więcej osób przemieszcza się po mieście, jadąc do pracy czy do mieszkań deweloperskich w Poznaniu na bicyklach szczególnie w piękną aurę!. Jeśli nie macie swojego lub zardzewiał gdzieś w czeluściach garażu waszych mieszkań deweloperskich w Poznaniu, rekomendujemy wypożyczyć na ulicy- w Poznaniu jest 7 punktów, gdzie można to uczynić. prędko i prosto wypożyczycie rower blisko wielu nowych osiedli w Poznaniu, a i koszt będzie nieduży, bowiem do 20 min można poruszać się gratis, a godzina jazdy to tylko 2 zł. Stacje do wypożyczania bicykli znajdziecie między innymi na ul. 27 Grudnia (obok Teatru Polskiego), na skrzyżowaniu ul. Garbary/ ul. Solna, nad Maltą czy na Moście Teatralnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.