Nikotyna
palenie papierosa
Autor: Felix Huth
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakich powodów elektroniczne papierosy zyskały tak dużą popularność, w jaki sposób one funkcjonują.

Tytoń to jeden z największych nałogów ludzkości, chociaż lekarze od wielu lat twierdzą, że palenie go jest bardzo szkodliwe. Faktycznie długoletnie badania potwierdziły bezpośrednie związki palenia z licznymi schorzeniami płuc i pozostałych narządów, łącznie z nowotworami.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od dawna w Polsce klimat dla palaczy pogarsza się. Wymyśla się kolejne obostrzenia. Kolejne dociekania naukowe wskazują na fatalny wpływ palenia na zdrowie ludzką. Jasna sprawa, porzucenie uzależnienia jest bardzo trudne i nie wszyscy potrafią przez to przejść. Ratunkiem na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących pomysłów ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego odkrycia? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat.
papieros2
Treści źródłowe: http://sklep-epapierosy.pl/

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są niebezpieczne. Wywołują raka płuc. Niszczą układ immunologiczny człowieka. Zachęcają schorzenia układu oddechowego. Odbarwiają na żółto paznokcie. Co najokropniejsze, nikotyna mocno do siebie przywiązuje. Pomimo tych niekorzystnych faktów, ludzie nie nie rezygnują z palenia. Nikotyna współgra ze mierną wolą użytkowników.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.