Papieros
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od pewnego czasu w naszym kraju sytuacja palących papierosy staje się co raz bardziej niekorzystna. Narzuca się kolejne obostrzenia. Świeże analizy wskazują na dewastujący stopień oddziaływania substancji smolistych na zdrowie ludzką. Nie czarujmy się, porzucenie uzależnienia jest niezwykle trudne i nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić. Ratunkiem na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
e-papieros
Autor: Pork University
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Papieros najwyższej jakości marek Mild i Volish

Wobec wszelkich restrykcji dotyczących palenia w miejscach publicznych znakomitą alternatywę dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach dostępne są w wyższych cenach, luksusowe typy, ale też proste komplety w niewysokiej cenie. Bezstresowe użytkowanie, zachowanie ekologii oraz komfort to jedynie niektóre atuty, które wykazuje papieros elektroniczny.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to najlepsza opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie chcą samodzielnie odstawić nałogu, a jednocześnie zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wziewaniem niezdrowych substancji będących w zwykłym papierosie.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Możemy nareszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących z pewnością z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tym może e-papieros.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.