Papieros
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od pewnego czasu w naszym kraju pozycja palących papierosy staje się co raz bardziej niekorzystna. Narzuca się nowe obostrzenia. Coraz to nowsze analizy wskazują na tragiczny wpływ substancji smolistych na zdrowie człowieka. Nie ma co ukrywać, rzucenie nałogu jest niezwykle ciężkie i nie wszyscy potrafią przez to przejść. Rozwiązaniem na te znaczące kwestie są elektroniczne papierosy.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa opcja alternatywna w stosunku do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą gwałtownie odstawić palenia, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wdychaniem szkodliwych substancji znajdujących się w składzie papierosie.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Da się wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Duża ilość palaczy na pewno z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
e-papieros
Autor: Pork University
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Papieros najwyższej jakości marek Mild i Volish

Biorąc pod uwagęwszystkie ograniczenia dotyczące palenia w miejscach publicznych dobrą opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. Wśród ofert możliwe do kupienia są w wyższych cenach, ekskluzywne rodzaje, lecz też zwyczajne komplety w niewysokiej cenie. Proste użytkowanie, zachowanie ekologii i komfort to jedynie niektóre walory, które przejawia papieros elektroniczny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.