Papieros
e-papieros
Autor: Pork University
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Papieros najwyższej jakości marek Mild i Volish

Wobec wszelkich restrykcji dotyczących palenia w miejscach publicznych dobrą alternatywę dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach możliwe do kupienia są droższe, ekskluzywne typy, ale też zwyczajne komplety w niewygórowanej cenie. Bezproblemowe używanie, zachowanie ekologii i poręczność to jedynie niektóre plusy, które przejawia papieros elektroniczny.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna opcja alternatywna w odniesieniu do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią drastycznie rzucić nałogu, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka związanego z wziewaniem szkodliwych substancji znajdujących się w składzie papierosie.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od dawna w Polsce sytuacja palaczy staje się co raz bardziej niekorzystna. Powstają kolejne ograniczenia prawne. Świeże analizy wskazują na tragiczny stopień oddziaływania palenia na kondycję człowieka. Nie czarujmy się, skończenie z nałogiem jest niesamowicie ciężkie i nie każdy może sobie z tym poradzić. Ratunkiem na te znaczące sprawy są elektroniczne papierosy.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Od pewnego czasu wdrożono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Możemy wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Duża ilość palaczy na pewno w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.