Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jakiś czas temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu papierosowego. To wspaniałe rozwiązanie. Można nareszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Możemy spokojnie posiedzieć i porozmawiać z przyjaciółmi bez konieczności ciągłego rozgarniania zawieszonych w pomieszczeniu smug. Oczywiście, w większości lokali są pomieszczenia dla palących, zatem nie mogą oni czuć się w żaden sposób dotknięci wprowadzonym zakazem. Duża ilość palących na pewno z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.

Pod tą etykietką kryje się małe urządzenie elektroniczne, które zastąpić ma zwykłe papierosy. Oczywiście powstało ich już mnóstwo typów, można zakupić do nich specjalne preparaty które nadają smak, oraz dostarczające nikotynę terapeutyczną. Tego typu papieros może mieć różne „moce”, zależnie od tego jakiego rodzaju płyn do niego wlejemy. Są takie zupełnie bez zawartości nikotyny, aż po takie z większą jej dawką.

Pamiętaj, że aby zdobyć interesujące informacje na przedstawiany temat, musisz znaleźć właściwe źródło - zatem obejrzyj serwis, tam odnajdziesz wciągające fakty.Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
To urządzenie naturalnie nie jest jednorazowe. Można korzystać z tego sprzętu wielokrotnie. Ponieważ to urządzenie elektroniczne musimy ładować jego akumulatorek, dolewać płynu a raz na jakiś czas wymieniać różnego rodzaju elementy na nowe, bo po prostu się zużywają.

Inni czytali też

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna opcja alternatywna w odniesieniu do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią drastycznie rzucić nałogu, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka związanego z wziewaniem szkodliwych substancji znajdujących się w składzie papierosie.


Elektroniczny papieros nie emituje dymu, ponieważ nic się w nim nie pali, tylko korzystający inhaluje się właściwą mieszanką. Dzięki temu nie ma zakazu użytkowania go na przykład w restauracjach.

To przyciągający oko tekst, jednak oprócz tego zobacz także inny zbliżony i w równym stopniu nietuzinkowy wpis - my zalecamy to omówienie (https://www.rajsoczewek.pl/plyny-aosept).

Pomimo, że samo urządzenie jest dość kosztowne, to jednak korzystanie z niego jest o wiele bardziej opłacalne niż codzienny zakup zwykłych papierosów, których ceny doszły już do prawie piętnastu złotych za paczkę.

Standardowe papierosy najprawdopodobniej nigdy całkowicie nie wypadną z rynku, jednak jeżeli pragniemy zrobić cokolwiek dla swojego zdrowa i nie uprzykrzać paleniem funkcjonowania wszystkim wokół warto zdecydować się na zakup e-papierosa. Z pewnością nie będziemy żałować takiej decyzji, a być może uda nam się całkowicie zerwać z nałogiem.
20-11-11 07:21:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.