Nauka
pomiar
Autor: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Treści źródłowe: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Co robi geodeta

Z pewnością choć raz, prowadząc samochód, nagle zwolniliście, widząc kogoś w jaskrawym plastronie, schylającego się nad dziwnym statywem. Po chwili przekonaliście się, że to nie policja, a geodeta wykonujący swoje prace. No właśnie, jakie?
pomiar
Autor: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Treści źródłowe: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Praca geodety. Przeczytaj więcej

Czym właściwie zajmuje się geodeta? Jakie są typy zadań geodezyjnych? Jak stać geodetą? Na każde z tych zagadek zaprezentuję rozwiązania w tym oto niedługim tekście. Miłego czytania.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Kreatywne kolorowani do drukowania

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są typową formą bawienia się. Całe mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta edukacyjna oraz wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zyskała renomę wśród studentów, stając się silnym centrum edukacji.
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co studiować? Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który ma zamiar rozpocząć studia magisterskie, zostaje postawiony przed istotnym wyborem - który kierunek kształcenia wybrać? To zwłaszcza istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodego człowieka ale również na następującą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w minionych sezonach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Gdy poszukujemy lekarza najczęściej najważniejsze jest dla nas aby trafić pod opiekę najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie chcemy narażać się na styczność z osobą która potraktuje nas źle, postawi złą diagnozę i zaleci nieadekwatne lekarstwa.
WWW
Autor: Bull3t
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Strony internetowe- jak tworzymy w Poznaniu

Strona internetowa jest skarbnicą wiadomości, które możemy dostać za pomocą przeglądarki internetowej. Wielokrotnie, by upiększyć szatę zewnętrzną takiej strony używane są obiekty multimedialne bądź inne. By być w stanie je otworzyć należy mieć zainstalowane właściwe wtyczki. Niżej zostanie przedstawione jak odbywa się projektowanie stron www Poznań.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że w trakcie najważniejszych testów przychodzi chwila słabości, gorszy dzień bądź banalny pech. Kiepsko napisany egzamin dojrzałości może spowodować, że nie pójdziesz na wybrane studia.

Komu są potrzebne kopiarki i jaką kupić do swojego zakładu ksero

Dokumenty w postaci cyfrowej i tradycyjnej – na papierze – towarzyszą nam przez cały czas. Książki, zapiski z wykładów, najróżniejszego rodzaju wiekowe źródła informacji, podręczniki, wiekowe książki – to akurat z kolei towarzyszy studentom, którzy w czasie paru lat nauki muszą nauczyć się na pamięć lub przynajmniej przerzucić dziesiątki stronic zapełnionych maleńkim drukiem, uczyć się z notatek swoich lub kolegi.
Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Rośnie liczba chętnych do nauki polskiego

Duża liczba obcokrajowców pracuje w Polsce i chce rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze uczelnie, zwłaszcza techniczne, cieszą się dobrą opinią. Nasz język poznają sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą skomplikowaną gramatykę i trudną wymowę, ale także kulturę polską i zarysy naszej historii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.