Mieszkanie
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Często mają miejsce sytuacje, w których zamek drzwi psuje się. Mogą to być drzwi od domu, samochodu, albo drzwi kasy pancernej czy szafy. W zależności od typu zamka i poziomu jego zaawansowania można próbować otworzyć go na własną rękę. Takie usiłowania jednak nierzadko kończą się niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i zepsuciem go.
meble systemowe
Autor: Forte
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Wnętrza z pomysłem.

Odnawiasz mieszkanie i nie masz pomysłu jak je urządzić? Kłopotem jest wybór mebli, a spokoju nie daje tapeta na ścianach? Masz dość tradycyjnych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś znaleźć coś nietuzinkowego, ale nie wiesz za bardzo, co by do Ciebie pasowało? Nic trudnego. Postaramy się przybliżyć obecnie panujące motywy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.
Autor: Wawel Service

Budowa domu nie musi być problemem

Piękny dom z ogródkiem to pragnienie wszystkich, jednak budowa może okazać się wiecznością. Metodą na to są szybkie drewniane domy. Co ciekawe kosztują mniej niż duże lokum w dużym mieście. Coraz więcej osób wybiera nieduże domy szkieletowe.
remont
Autor: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

Zanim zaczniesz remont

Przy teraźniejszej sytuacji ekonomicznej coraz ciężej decydujemy się na kupno nowego mieszkania. Zmartwieni wolimy żyć skromniej i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Banki również mniej łaskawie patrzą na pożyczkobiorców, którzy chcieliby wziąć 30-letni kredyt. Nie jest to taki problem duży wielki jeśli mamy dach nad głową, inna sprawa, gdy zamierzamy się iść na swoje, nie jest to takie łatwe do wykonania.
Gdańsk
Autor: MrSco

Dlaczego warto zamieszkać nad polskim morzem?

Gdańsk to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbyły się w 2012 roku, uczyniły, że ten stary gród jest rozpoznawany wśród europejczyków. Piękne Stare Miasto nęci rzesze gości. Gdańsk posiada komfortowy dostęp do nadmorskich piasków. W sercu Gdańska stoją biura wielu znanych przedsiębiorstw, a miejsce lotnisko obsługuje połączenia z całym światem.
Warto mieć ubezpieczenie

Ubezpieczenie we Wrocławiu - jakie kupić

Zazwyczaj nie rozmyślamy o tym, że może się w naszym życiu stać coś złego. Jak mówi pan Donald, agent sprzedający ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest wielki błąd. Zazwyczaj nie rozważamy, że możemy mieć kolizję drogową, że możemy popełnić niezwykle poważny błąd w pracy albo że nasze mieszkanie może zostać zalane lub zostać obrabowane.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Pokój do ćwiczeń w domu - czy to się opłaca

Jak wiele razy planowaliśmy, że będziemy więcej się ruszać, że zaczniemy uprawiać sport i nic z tego nie wychodziło? Zdecydowanie za często. Z tego powodu nasza aktywność fizyczna jest na, delikatnie mówiąc, ledwie średnim, lub nawet niskim poziomie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.