Poszukaj swojego lekarza w sieci

Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu
Każdy czasem udaje się się po pomoc medyczną. Często jest tak, że lekarz, do którego się udajemy, jest dla nas całkowicie nie znany. Nie wiemy nic o tym, jakie ma doświadczenie lecznicze, na której uczelni zdobył dyplom i jaką ma postawę wobec swoich pacjentów. Informacje można znaleźć, przeglądając sieć internetową.

Inni czytali też

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
W naszym kraju nieustannie utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, przemęczeni lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność rodzimych szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uciec od tego typu zdarzeń.


W sieci funkcjonują strony, na których można odszukać oceny lekarzy. To generalnie obszerne bazy medyków z całego kraju. Na porządnej stronie z recenzjami znajdziesz wyczerpujące wiadomości na temat konkretnego lekarza, zgromadzone przez właścicieli portalu.

Ale najważniejszym elementem na tego gatunku stronach są recenzje samych pacjentów. Chcesz wiedzieć, jakie zachowanie do pacjenta wykazuje konkretny psycholog? Czy psychiatra, do którego pragniesz się zwrócić po radę jest efektywny w praktyce? Wszystko to wyciągniesz z wypowiedzi internautów.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Treści źródłowe: Rankinglekarzy.pl
Na stronach z ocenami lekarzy najczęściej udostępnia się miejsce, by każdy mógł napisać kilka linijek o sprawdzonym lekarzu. Wybór porządnego doktora ułatwia przejrzysty system gradacji. Ludzie, którzy odwiedzili w przeszłości lekarza, mogą postawić mu ocenę (najczęściej w postaci gwiazdek).

Sprawdź więcej porad tutaj (http://traumon.pl/kontakt/) - pokażą inny aspekt sprawy. Nie obawiaj się - one dotyczą zbliżonej tematyki, zatem także Cię zabsorbują.

Na wielu stronach takie oceny są poszatkowane na kilka cech. Pacjenci oceniają kulturę osobistą, trafność leczenia i inne sprawy. To niezwykle ważne w wypadku takich doktorów, jak chociażby urolog. Mężczyźni zazwyczaj pragną, by urolog wykazywał się delikatnością i dyskrecją. Jeżeli konieczny jest nam stomatolog, kluczową rzeczą jest wynagrodzenie.

Na portalach z recenzjami medycy są skategoryzowani wedle swoich dziedzin (dermatolog, ginekolog i tak dalej) oraz wg miasta, w którym mają gabinet. Na witrynach zwykle można znaleźć też praktyczne wiadomości o opłacie, jaką pobiera lekarz oraz precyzyjne info kontaktowe –komórka, adres itp..

Żeby odszukać opinie o danym doktorze nie musisz od razu przeglądać portale z ocenami\recenzjami. Możesz wpisać do Google frazy kluczowe, które uproszczą znalezienie wiadomości o lekarzu. Spróbuj kombinacji „doktor miejscowość oceny” (na przykład onkolog Łódź oceny).
19-11-07 07:07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.