Drzwi
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie zdarzają się przypadki, gdy zamek w drzwiach przestaje działać. Mogą to być drzwi od domu, samochodu, albo drzwi sejfu lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można starać się otworzyć go na własną rękę. Takie usiłowania jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i uszkodzeniem go.
meble systemowe
Autor: Forte
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Wnętrza z pomysłem.

Kupujesz mieszkanie i nie masz pomysłu jak je urządzić? Zmartwieniem jest wybór mebli, a spokoju nie daje kolor ścian? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś znaleźć coś oryginalnego, ale nie jesteś pewny, co by do Ciebie pasowało? Żaden problem. Postaramy się przybliżyć najświeższe trendy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
drzwi wewnętrzne
Autor: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Gdy zapodziejesz klucze

Czasem tak bywa, że człowieka dręczy straszny pech. Ciągle zawieruszają się cenne szpargały, bez których trudno sobie poradzić, takie jak klucze do pojazdu bądź lokum. O ile nieszczęśliwie nie masz zapasowej pary, należy opłacić ślusarza, który umie pokonać każdy zamek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.