Drzwi
meble systemowe
Autor: Forte
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Wnętrza z pomysłem.

Kupujesz mieszkanie i nie wiesz jak je urządzić? Kłopotem jest wybór mebli, a sen z powiek spędza tapeta na ścianach? Masz dość tradycyjnych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś wybrać coś nietuzinkowego, ale nie wiesz za bardzo, w czym dobrze byś się czuł? Nic trudnego. Postaramy się przybliżyć królujące na salonach trendy w urządzaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
drzwi wewnętrzne
Autor: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Gdy zapodziejesz klucze

W niektóre dni człowieka dopada nieprzyjemny pech. Ciągle giną cenne szpargały, bez których nie można się obyć, takie jak kluczyki do auta albo mieszkania. Jeżeli nieszczęśliwie nie schowałeś gdzieś zapasowej kopii, powinno się wezwać ślusarza, który może otworzyć każdy zamek.
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Nierzadko występują sytuacje, w których zamek drzwi ulega awarii. Bywają to drzwi od mieszkania, samochodu, czy też drzwi sejfu czy szafy. Zależnie od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można starać się otworzyć go własnoręcznie. Takie usiłowania jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem mechanizmu, ale i uszkodzeniem go.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.