Ruch
Mama i dziecko
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na wielu portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą rozrywkę dla malców. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Wyposażenie fitness do treningu w mieszkaniu

Zimna jesienna pogoda to nie powód, by przestać trenować. Do lata jeszcze sporo miesięcy, zatem dobrze ten sezon przeznaczyć na rzeźbienie atrakcyjnego ciała. Regularnie uczęszczanie na siłownię niestety tanie nie jest. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe uzbieranie gotówki na sprzęt treningowy, który da się postawić w domu. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w małym pokoju.
deskorolka
Autor: Sport-Shop
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Co warto kupić w sklepie sportowym?

Wszyscy chórem twierdzą, że ruch to klucz do zdrowia – nie ma w takim stwierdzeniu ani krzty przesady, póki oczywiście bierzesz się za to z głową i spokojem. Przede wszystkim, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wyśniony sprzęt, mądrze jest sprawdzić, czy wymarzona dyscyplina stanowi tą, co da tyle przyjemności, ile oczekujesz... i tu też powinieneś wykazać się choć odrobiną cierpliwości, bo wyczynowa jazda rowerem, deskorolki, także jogging – wszystko to stanowi wyzwanie dla organizmu i o ile po pierwszym dniu rausz hormonów wprowadza w euforię, drugiego dnia należy przeczekać zakwasy, odciążyć nieprzyzwyczajone do wysiłku stawy i dać organizmowi trochę wytchnienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.