Wyniki
integracja w firmie
Treści źródłowe: teamworking.com

Integracja w firmie - nowa moda

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie co jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tym pojęciem skrywa się nic innego jak różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle właściciele firm zlecają organizację tego typu wyjazdów działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na zlecenie takiego zadania firmie zewnętrznej. Działa mnóstwo takich firm, które są wyspecjalizowane w kompleksowym przygotowywaniu takich imprez.
Komputer Satellite T110
Autor: TOSHIBA
Treści źródłowe: TOSHIBA

Jak powstają strony internetowe w Poznaniu?

Strona internetowa jest skarbnicą informacji, które możemy dostać za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Które zawody sportowe są ukochane przez Polaków? Z pewnością piłka, mimo faktu, że nasi piłkarze kiepsko grali w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych występów były oglądane przez miliony rodaków. To powszechna sytuacja, że sukcesy w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Jakie wskaźniki oceny pracownika wybrać?

Oceny okresowe pracowników to dziś popularny sposób kontrolowania ich wiedzy, lecz także oceny tego jakie przymioty pracowników są wartościowe na konkretnym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieco ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z takiego rodzaju technik nadzoru.
śmieciarka

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków tworzy się z myślą o zneutralizowaniu ścieków. Są idealnym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego lub skupiska kilku niewielkich gospodarstw. Jeśli zastanawiamy się nad taką inwestycją, pierwszym krokiem który podejmiemy powinno być złożenie w Starostwie Powiatowym odpowiedniego pisma
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Reklama na billboardach

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.