Blog piłkarski z wyższej półki

piłka nożna
Autor: ;/
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego istnieje To najlepsze połączenie bloga wraz z serwisem sportowym. Otwarte opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.

Ligi zagraniczne, Ekstraklasa, reprezentacja Polski. Ciekawe informacje, porady eksperta, skróty w formie filmików z najlepszymi częściami meczów. Gole Ekstraklasy, bramki z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, również filmy z rewelacyjnymi oraz zabawnymi golami.

W portalu jest również miejsce na historię piłki nożnej i historię piłki w naszym kraju. Ci bardziej dociekliwi znajdą informacje o różnych odmianach futbolu, instytucjach piłkarskich. Znajdą futbolowe historie oraz życiorysy najgenialniejszych graczy świata.

Serwis komentuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej i europejskie puchary. Internauci znajdą tu również informacje o FIFA, UEFA, PZPN oraz innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. Blog to również przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie granie oraz słownik piłkarski. Z ogromną przyjemnością pokazujemy najpiękniejsze i najseksowniejsze WAGs, to znaczy kobiety - żony, narzeczone i sympatie - piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie związany z piłką nożną.

W cyklach FootballBloga można spotkać na przykład "Opowieści Króla Kibiców", czyli oryginalnego Andrzeja "Bobo" Bobowskiego. Serwis stara się toczyć bój o lepszą piłkę nożną - dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, na przykład "Dobra strona kibola" czy "Kamery na boiska!". Każdy polski klub znajdujący się w Ekstraklasie posiada swoją podstronę z informacjami i ciekawostkami.

Blog to także swoboda komentarzy i myśli. Każdy miłośnik piłki może tutaj dodać swój własny tekst lub skomentować tekst innego użytkownika. Można również wziąć udział w którejś z licznych sond oraz ankiet, jakich nie brakuje na tym blogu. Autorzy kibicują oczywiście reprezentacji Polski, ale nie ukrywają sympatii do wszystkich reprezentacji oraz drużyn.

Priorytetem bloga jest zwiększenie popularności swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce kopanej. Redaktorzy piętnuje wszystkie przejawy prostactwa na trybunach oraz boiskach, ksenofobię i nietolerancję.

"Piłka jest okrągła... więc o piłce piszemy na okrągło." oraz (kliknij i sprawdź)
Autor: B.S.
20-04-01 07:12:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.