Medycyna
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tym zakresie wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam edukować na kilku poważnych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań posiada więc wiele do zaoferowania, a studenci duże pole manewru.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W momencie, gdy chcemy pójść do lekarza, a w szczególności tego, który podejmuje prywatnie trzeba przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej prosperuje.
sala konferencyjna
Autor: Kobi Light
Treści źródłowe: Kobi Light

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie często musimy skorzystać z usług różnego rodzaju tłumaczy. Zwłaszcza we Wrocławiu, który jako jedno z najprężniej rozwijających się miast polski przyjmuje wielu zagranicznych gości. Czy to do obsługi konferencji, do przygotowania prelekcjo czy też do przetłumaczenia lub zatwierdzenia odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często konieczny. Niestety szukając odpowiedniego zwykle spotykamy się z dużą liczbą możliwości. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy którego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym artykule.
palomar
Autor: Wellderm.pl
Treści źródłowe: http://www.wellderm.pl

Zabiegi upiększające twarz

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
herbatki ziołowe
Autor: Firma Jard sp z o.o.

Naturalne substancje na zdrowy organizm

Od najwcześniejszych lat ludzkość wykorzystywała rośliny, zioła i pozostałe naturalne środki do celów zdrowotnych. Dużo leków medycyny konwencjonalnej bazuje na występujących w przyrodzie substancjach. Preparaty z ziół mogą mieć bardzo korzystne działanie. Można je znaleźć w rozmaitych formach, lub własnoręcznie zebrać i zasuszyć. Nie należy jednak zapominać o zachowaniu ostrożności.
Autor: Centrum DER-MED

Opinie o lekarzach - stomatolodzy, psychologowie, urolodzy

W chwili, jeśli mamy zamiar udać się do lekarza, a w szczególności tego, który podejmuje prywatnie warto przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że Współcześnie służba zdrowie nie za dobrze funkcjonuje.
miód

Słodka terapia

Miód to niebywały produkt. Znany jest ludzkości od tysięcy lat, a mimo to nieustannie potrafi zadziwiać swoimi silnymi właściwościami leczniczymi. Od niedawna w Polsce pojawiają się dane na temat nowego działu medycyny niekonwencjonalnej, opartej właśnie na modzie. Apiterapia, gdyż tak właśnie zwie się uzdrawianie miodem, notuje dużą popularność w Polsce.
Nie daj się jesiennemu przeziębieniu
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

W poszukiwaniu zdrowia

W żywocie każdego z nas przychodzi taki moment, że trzeba wybrać się po pomoc medyczną. W naszym kraju praktykują tysiące doktorów – kłopot polega na tym, by znaleźć kogoś najlepszego. Czym według pacjentów ma odznaczać się porządny doktor?
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Medycyna zrobiła dość niemały krok w minionych dziesięcioleciach. Wróćmy do początku stulecia, kiedy wszak jeszcze nie znano ani istoty drobnoustrojów i wirusów, ani antybiotyków, oddając się w leczeniu chorób tylko na zielarzy działających zwykle trochę po omacku, lub specjalistów, jacy w zależności od zdolności przemawiania i kontaktów mogli promować w świecie lekarzy naprawdę niegodne zabiegi, posiadając przy tym sławę, splendor i pieniądze. A jeszcze w drugiej połowie XIX stulecia zupełnie popularna była lobotomia. Wszyscy uznali lobotomię, mimo że zabijała.
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

Nadzieja dla mężczyzn

Specyfik Permen jest polecany dla mężczyzn, którzy z powodu przepracowania, nieuważnego odżywiania się, braku wysiłku fizycznego, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej przyjemności ze swojego życia płciowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.