Medycyna
Nie daj się jesiennemu przeziębieniu
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

W poszukiwaniu zdrowia

W życiu każdego z nas przychodzi taki dzień, że trzeba udać się po pomoc lekarza. W Polsce można znaleźć tysiące specjalistów medycyny – kłopot polega na tym, by wskazać kogoś najlepszego. Czym wg pacjentów ma wyróżniać się dobry lekarz?
miód

Słodka terapia

Miód to niesamowity smakołyk. Znany jest ludzkości od tysięcy lat, a mimo to ciągle potrafi zadziwiać swoimi zbawiennymi właściwościami medycznymi. Od niedawna w Polsce pojawiają się informację na temat nowej dziedziny medycyny alternatywnej, opartej właśnie na modzie. Apiterapia, gdyż tak precyzyjnie zwie się uzdrawianie miodem, zbiera dużą popularność w naszym kraju.
Autor: Centrum DER-MED

Opinie o lekarzach - stomatolodzy, psychologowie, urolodzy

W momencie, kiedy mamy zamiar pójść do lekarza, a w głównej mierze tego, który przyjmuje prywatnie warto poczytać o nim opinie. Wiadome jest, że Współcześnie służba zdrowie nie za dobrze prosperuje.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Medycyna zrobiła dość niemały krok w minionych dziesięcioleciach. Wróćmy do początku stulecia, kiedy wszak jeszcze nie znano ani istoty drobnoustrojów i wirusów, ani antybiotyków, oddając się w leczeniu chorób tylko na zielarzy działających zwykle trochę po omacku, lub specjalistów, jacy w zależności od zdolności przemawiania i kontaktów mogli promować w świecie lekarzy naprawdę niegodne zabiegi, posiadając przy tym sławę, splendor i pieniądze. A jeszcze w drugiej połowie XIX stulecia zupełnie popularna była lobotomia. Wszyscy uznali lobotomię, mimo że zabijała.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest oczywisty – można się tam edukować na kilku poważnych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc bogatą ofertę, a brać studencka duże pole działania.
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

Nadzieja dla mężczyzn

Specyfik Permen jest polecany dla mężczyzn, którzy z powodu przepracowania, nieuważnego odżywiania się, braku wysiłku fizycznego, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej przyjemności ze swojego życia płciowego.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, jeżeli chcemy pójść do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie należy przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej funkcjonuje.
palomar
Autor: Wellderm.pl
Treści źródłowe: http://www.wellderm.pl

Zabiegi upiększające twarz

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
herbatki ziołowe
Autor: Firma Jard sp z o.o.

Naturalne substancje na zdrowy organizm

Od najdawniejszych czasów ludzkość wykorzystywała rośliny, zioła i pozostałe naturalne preparaty w celach zdrowotnych. Dużo środków farmakologicznych bazuje na występujących w przyrodzie substancjach. Preparaty na bazie roślin mogą służyć wielu pożytecznym celom. Można je dostać w rozmaitych formach, albo własnoręcznie zebrać i przetworzyć. Nie można jednak zapominać by być ostrożnym.
sala konferencyjna
Autor: Kobi Light
Treści źródłowe: Kobi Light

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie często potrzebujemy usług różnego rodzaju tłumaczy. Szczególnie we Wrocławiu, który jako jedno z najprężniej rozwijających się miast polski przyjmuje wielu obcokrajowców. Zarówno do obsługi konferencji, do przygotowania prelekcjo czy też do przetłumaczenia lub zatwierdzenia odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często niezbędny. Niestety poszukując odpowiedniego zwykle spotykamy się z wieloma możliwościami. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy którego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym tekście.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.