Medycyna
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, jeżeli chcemy pójść do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie należy przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej funkcjonuje.
Autor: Centrum DER-MED

Opinie o lekarzach - stomatolodzy, psychologowie, urolodzy

W chwili, gdy mamy zamiar pójść do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie warto przeczytać o nim opinie. Wiadome jest, że Aktualnie służba zdrowie nie za dobrze prosperuje.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Sporym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam kształcić na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a brać studencka duże pole działania.
palomar
Autor: Wellderm.pl
Treści źródłowe: http://www.wellderm.pl

Zabiegi upiększające twarz

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
herbatki ziołowe
Autor: Firma Jard sp z o.o.

Naturalne substancje na zdrowy organizm

Od najdawniejszych czasów ludzkość wykorzystywała rośliny, zioła i pozostałe naturalne preparaty w celach zdrowotnych. Dużo środków farmakologicznych bazuje na występujących w przyrodzie substancjach. Preparaty na bazie roślin mogą służyć wielu pożytecznym celom. Można je dostać w rozmaitych formach, albo własnoręcznie zebrać i przetworzyć. Nie można jednak zapominać by być ostrożnym.
miód

Słodka terapia

Miód to naprawdę niezwykły produkt. Znany jest ludzkości od wieków, a mimo to wciąć potrafi zadziwiać swoimi cudownymi właściwościami medycznymi. Od pewnego czasu w Polsce pojawiają się informację na temat nowej dziedziny medycyny alternatywnej, opartej właśnie na modzie. Apiterapia, bo tak właśnie nazywa się leczenie miodem, zbiera sporą popularność w naszym kraju.
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

Nadzieja dla mężczyzn

Specyfik Permen został stworzony dla mężczyzn, którzy z powodu przepracowania, złej diety, braku ruchu, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej satysfakcji ze swojego życia płciowego.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Wiedza lekarska zrobiła dość duży krok w minionych dekadach. Cofnijmy się do początku wieku, gdy przecież jeszcze nie znano ani istoty bakterii i wirusów, ani antybiotyków, oddając się w kurowaniu schorzeń jedynie na farmaceutów poruszających się zwykle nieco po omacku, albo specjalistów, jacy w zależności od zdolności przemawiania i znajomości mogli promować w światku lekarzy bardzo niegodziwe praktyki, posiadając przy tym sławę, chwałę i pieniądze. Przecież nawet w drugiej połowie dziewiętnastego wieku zupełnie powszechna była lobotomia. Wszyscy cenili lobotomię, mimo że zabijała.
sala konferencyjna
Autor: Kobi Light
Treści źródłowe: Kobi Light

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie często potrzebujemy usług różnego rodzaju tłumaczy. Szczególnie we Wrocławiu, który jako jedno z najprężniej rozwijających się miast polski przyjmuje wielu obcokrajowców. Zarówno do obsługi konferencji, do przygotowania prelekcjo czy też do przetłumaczenia lub zatwierdzenia odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często niezbędny. Niestety poszukując odpowiedniego zwykle spotykamy się z wieloma możliwościami. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy którego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym tekście.
Nie daj się jesiennemu przeziębieniu
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

W poszukiwaniu zdrowia

W żywocie każdego z nas jest taki moment, że trzeba przejść się po pomoc medyczną. W Polsce praktykują tysiące doktorów – kłopot polega na tym, by odszukać kogoś idealnego. Czym według chorych powinien cechować się wymarzony lekarz?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.