Ocena
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od wielu lat podwładni podlegają kontroli. Ówcześnie stosowano na ten cel surowe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, aby dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różne modele oceny. Ocena pracownicza pomoże menagerowi dokonać właściwej selekcji, ale też pochwalić tych najlepszych i dobrze ich zachęcać.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

W ostatnim czasie nierzadko można spotkać się z określeniami takimi jak monitorowanie mediów. Pomimo że brzmi to dość enigmatycznie, proces ten jest w zasadzie raczej nieskomplikowany. Proces ten wiąże się z public relations, a przy tym należy do głównych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu danych na dany temat w rozmaitych środkach masowego przekazu. Otrzymane dane służą do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt wygląda na tle rynku, a także do prognozowania w kontekście przyszłych losów danego elementu. Jest to niezwykle ważny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji instytucji. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się profesjonalne przedsiębiorstwa, a ich ilość aktualnie gwałtownie wzrasta.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to dziś popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale też weryfikacji tego jakie właściwości pracowników są pożądane na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.