Ocena
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od dawna już podwładni podlegają kontroli. Ówcześnie stosowano na ten cel ścisłe zasady, a praca wykonywana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, aby dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różnorakie modele oceny. Ocena pracownicza ułatwi menagerowi dokonać prawidłowej selekcji, ale również dać nagrody liderów i dobrze ich zachęcać.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to teraz często stosowany sposób pomiaru ich umiejętności, lecz także oszacowania tego jakie cechy pracowników są potrzebne na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieznacznie ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju technik kontroli.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

Ostatnio nierzadko można natknąć się na zwroty takie jak monitoring mediów. Pomimo że brzmi to stosunkowo tajemniczo, proces ten jest w zasadzie stosunkowo prosty. Zjawisko to wiąże się z public relations, a przy tym zalicza się do podstawowych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na dany temat w różnych środkach masowego przekazu. Uzyskane dane służą do obserwowania, jak określona firma czy produkt wygląda na tle rynku, a także do prognozowania w kwestii przyszłości danego elementu. Jest to bardzo ważny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest określenie i ocena reputacji danej firmy. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się wyspecjalizowane firmy, a ich liczba aktualnie szybko rośnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.