Ocena
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

W ostatnim czasie niejednokrotnie można spotkać się ze zwrotami takimi jak monitoring mediów. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w generalnie stosunkowo prosty. Proces ten wchodzi w zakres zainteresowań public relations, a przy tym należy do podstawowych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na dany temat w rozmaitych środkach masowego przekazu. Otrzymane informacje wykorzystuje się do obserwowania, jak określona firma lub produkt radzi sobie na rynku, a także do przewidywania w kwestii przyszłości określonego elementu. Jest to bardzo ważny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena wizerunku danej firmy. Monitoringiem mediów zajmują się profesjonalne firmy, a ich liczba aktualnie gwałtownie zwiększa się.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od wielu lat pracownicy podlegają kontroli. Kiedyś wykorzystywano na ten cel ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym dozorem szefów. Teraz, by uzyskać informacje na ile efektywnie pracujemy opracowane zostały różnorakie modele oceny. Ocena pracownicza ułatwi szefowi dokonać odpowiedniej selekcji, ale też dać nagrody liderów i odpowiednio ich motywować.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to aktualnie popularny sposób pomiaru ich kompetencji, ale również oszacowania tego jakie przymioty pracowników są pożądane na konkretnym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieznacznie ponad 10% dużych przedsiębiorstw i korporacji nie korzysta z tego typu metod kontroli.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.