Ocena
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

Ostatnio często można spotkać się ze zwrotami takimi jak monitoring środków masowego przekazu. Pomimo że brzmi to stosunkowo enigmatycznie, proces ten jest w generalnie raczej nieskomplikowany. Proces ten ma związek public relations, a przy tym należy do najważniejszych jego narzędzi. Polega na odnajdywaniu informacji na określony temat w różnych mediach masowych. Uzyskane informacje służą do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt radzi sobie na rynku, jak również do prognozowania w kwestii przyszłości określonego elementu. Jest to bardzo ważny proces w przypadku, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena wizerunku danej firmy. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się profesjonalne firmy, a ich liczba aktualnie szybko zwiększa się.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od wielu lat podwładni podlegają kontroli. Ówcześnie stosowano na ten cel surowe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, aby dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różne modele oceny. Ocena pracownicza pomoże menagerowi dokonać właściwej selekcji, ale też pochwalić tych najlepszych i dobrze ich zachęcać.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to dziś popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale też weryfikacji tego jakie właściwości pracowników są pożądane na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.