Czas najwyższy na własne biuro

biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System
Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, stymulowanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców? Czy w minionych tygodniach wykształciły się istotniejsze trendy, które warto mieć na względzie zanim zdecydujemy się wynająć biuro?

Po pierwsze: duże powierzchnie Z całą pewnością tendencją na rynku lokali użytkowych są duże lokale. Zwiększający się popyt zaczął nakręcać inwestycje deweloperów, którzy zdecydowali się nie tylko na współczesne wykończenie, ale i na rozmiar.

Spodobał Ci się zaprezentowany wpis? Jeśli tak, zgłąb użyteczne tematy, jakie z pasją opisaliśmy w najnowszym artykule.

Wyszukując choćby "lokal do wynajęcia Wrocław" ukażą się nam oferty wielkopowierzchniowej.

W związku z zainteresowaniem związanym z większymi przestrzeniami i rosnącej liczbie globalnych przedsiębiorstw otwierających swoje oddziały nad Wisłą rozprzestrzeniła się moda na biura "na zamówienie". Firma zawiera umowę na powierzchnię w inwestycji jeszcze w fazie projektowania i dostosowuje powierzchnię do indywidualnych potrzeb i gustów. Jest to nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale też tańsze z uwagi na niższe ceny nabycia w tej fazie inwestycji czy pre-let.

Po drugie: zwiększający się. Od początku 2012 roku wzrasta przy tym popyt na powierzchnie komercyjne. Wiodącą rolę odgrywa tu rosnące zainteresowanie polskim rynkiem przez międzynarodowe korporacje, tworzenie centrali i oddziałów w największych polskich miastach oraz stymulowanie do działania polskich podmiotów gospodarczych.

Mimo specyficznych problemów mających związek z transportem. Korzyść finansowa przesądza o tym, że najszybciej wynajmują się powierzchnie ulokowane poza centrum. Ono zaś opanowane jest przez światowe wielkie firmy, których możliwości budżetowe dyktują wysokość cen najmu.

Po trzecie: niewielka podaż Kryzys nie daje o sobie zapomnieć i zawieszenie czy rezygnacja z planowanych inwestycji biurowych przyczyniła się do odczuwalnego obniżenia podaży. Zaowocuje istotne ograniczenie w dostępie do odpowiedniej nieruchomości o charakterze komercyjnym.

Zaintrygowały Cię informacje biuro księgowe konin podane w naszym artykule? Szalenie przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Oczekujemy na opinię!Wyszukując "lokale użytkowe Wrocław" wyświetli nam się wyraźnie wyników. Nie zmieni się to szybko, bo choć liczba rozpoczętych inwestycji znowu zwiększa się, na budowę potrzeba czasu.

Więcej informacji dostępne są na stronach – lokale do wynajęcia Wrocław.


Inni czytali też

Programy lojalnościowe - warto inwestować?

Autor: HEMMERSBACH
Już od pewnego czasu głośno jest o wszelkiego typu programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko stosują tego rodzaju działania, ponieważ ułatwiają budowanie pozytywnych relacji z klientami. Programy lojalnościowe stosowane są chętnie, bo to mało skomplikowane i skuteczne narzędzie.
21-11-23 07:01:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.