Zęby
Autor: Materiały prasowe

Lśniący biały uśmiech

Czy wiedziałeś, że człowiek, który dostaje nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, w pakiecie z pozłacaną statuetką dostaje często również bon na zabieg wybielania zębów? Nie ma się co dziwić, wszakże perfekcyjne uzębienie jest fundamentalne w tym zawodzie. I nie tylko.
Serum z kwasem hialuronowym
Treści źródłowe: www.nantes.pl

Zatrzymaj młodość na dłużej

Kto z ludzi nie pragnąłby być wiecznie młody? Ta usilna chęć zachowania młodości fascynuje człowieka od wielu stuleci. Kobiety od wielu lat już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł wiecznej młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego niezbadanym własnościom skóra jest dłużej napięta i nawilżona.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od dawna w Polsce klimat dla palaczy pogarsza się. Wymyśla się kolejne obostrzenia. Kolejne dociekania naukowe wskazują na fatalny wpływ palenia na zdrowie ludzką. Jasna sprawa, porzucenie uzależnienia jest bardzo trudne i nie wszyscy potrafią przez to przejść. Ratunkiem na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
Białe zęby, ale czy zdrowe?
Autor: birdco.pl
Treści źródłowe: birdco.pl

Najlepszy stomatolog a ceny za leczenie zębów

Dbanie o zęby zaliczane jest do bardzo istotnych czynności, mających na celu zachowanie higieny jamy ustnej. Już dzieciom w przedszkolu wpajane powinno być to, jak ważna jest czystość oraz jak trudno jest leczyć zepsute dość wcześnie zęby. Jeżeli chodzi o specjalizację lekarską taką jak stomatolog może się szczycić szczególnie bogatą bazą specjalistów. W mieście wojewódzkim leczą się nawet pacjenci z innych rejonów Polski, gdyż stomatolog szczyci się niemałą popularnością oraz ogólnym prestiżem na tle całego kraju.
Gabinet dentystyczny, fotel
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Doświadczony lekarz dentysta

Dentystą w Polsce można zostać po ukończeniu pięcioletnich studiów na medycznych. Potrzebny jest także roczny staż podyplomowy oraz zdanie egzaminu krajowego. Z uwagi na nieustannie zwiększający się zakres zabiegów, na dzień dzisiejszy stomatolodzy nie mogą narzekać na brak pacjentów. Ich popularność można obserwować na podstawie częstotliwości wpisywania w wyszukiwarkę internetową fraz typu „dentysta Wrocław”.
Autor: Ferdinand Reus

Gdzie odnaleźć dobrego stomatologa i zrobić implanty?

Białe i zdrowe zęby, to znaczący substrat naszej aparycji. Idealny uśmiech oczywiście dodaje czaru oraz pewności siebie, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeśli jednak mamy problem z idealnym uśmiechem, z pomocą pojawia się implantologia. Jest to aktualnie najskuteczniejsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.
Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ładne zęby to właściwa opieka stomatologiczna

Każdy wie jak istotne jest dbanie o uzębienie. O zęby dzieci musimy troszczyć się już od momentu pojawienia się pierwszych zębów. W ten sposób modyfikujemy istotne przyzwyczajenia u dziecka. Dostarczenie dziecku dobrych postępowań w utrzymywaniu higieny jamy ustnej, to jedna z kluczowych kwestii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.