Gdzie odnaleźć dobrego stomatologa i zrobić implanty?

Zadbane i zdrowe zęby, to bardzo ważny aspekt naszego wizerunku. Wspaniały uśmiech ewidentnie dodaje wdzięku oraz pewności siebie, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeśli jednak mamy problem z idealnym uśmiechem, z pomocą przychodzi implantologia. Jest to obecnie najefektywniejsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.
Czym właściwie jest implantologia?

Wybielanie zębów - zębów - Jest to nowatorska stomatologii, która daje nowe opcje pacjentom, którzy z różnych przyczyn stracili jeden czy też większą ilość zębów. [TAG=Implanty
są propozycją najbardziej zbliżoną do natury. Pozwalają nam zachować uzębienie i nie ma przymusu szlifowania zdrowych zębów. Implanty nie są narażone na próchnicę i nie psują się jak naturalne zęby.

Kiedy zdecydować się na wstawienie implantów?


Wyświetl większą mapę
Dzięki zastosowaniu implantów nie jest już konieczne szlifowanie zębów, by zapewnić stałe uzupełnienie protetyczne. Implanty są również świetną alternatywą dla pacjentów, którzy nie maja zębów. W wielu przypadkach, implanty (www.radom.centrumdemed.pl) są jedynym dobrym rozwiązaniem gwarantującym pacjentom nową jakość życia. W trakcie konsultacji z lekarzem postawiona zostanie dokładna diagnoza, a doktor wyznaczy plan leczenia. Jeśli chodzi o implanty wrocław Wrocław posiada bardzo dużo gabinetów, w których specjalista zbada nasze uzębienie i dobrać właściwe leczenie.

Wykonanie

Implanty są najczęściej wykonane z bardzo czystego tytanu, który musi mieć odpowiednie właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal totalnie obojętny dla naszych tkanek i który może się mocno zrosnąć z kością. Korony, które są odpowiedzialne za wygląd implantu, są zazwyczaj porcelanowe, choć zdarzają się także pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Inni czytali też

Doświadczony lekarz dentysta

Gabinet dentystyczny, fotel
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
Dentystą w Polsce można zostać po ukończeniu pięcioletnich studiów na medycznych. Potrzebny jest także roczny staż podyplomowy oraz zdanie egzaminu krajowego. Z uwagi na nieustannie zwiększający się zakres zabiegów, na dzień dzisiejszy stomatolodzy nie mogą narzekać na brak pacjentów. Ich popularność można obserwować na podstawie częstotliwości wpisywania w wyszukiwarkę internetową fraz typu „dentysta Wrocław”.


Zabieg

Zabieg opiera się na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po wygojeniu można budować korony. Wokół implantu wytwarzają się nowe komórki kości, zatem zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg wykonał doświadczony stomatolog Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem profesjonalisty.
18-07-12 03:45:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.