Papierosy
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych pomysłów XX wieku. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu odkrywca e-papierosa mógłby zostać uznany za nawiedzonego lekkoducha, obecnie jego wynalazek święci triumfy. Na czym polega pomysłowość tego wynalazku? Przede wszystkim na niskiej szkodliwości jego działania.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Da się wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Duża ilość palaczy na pewno z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
papieros2
Treści źródłowe: http://sklep-epapierosy.pl/

Popularność elektrycznego papierosa

Papierosy są niebezpieczne. Powodują nowotwór płuc. Podkopują odporność organizmu. Wpływają na choroby układu oddechowego. Odbarwiają brzydko paznokcie. Co najważniejsze, nikotyna silnie wpędza w nałóg. Pomimo wymienionych drastycznych następstw, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie idzie w parze ze słabiutką wolą palaczy.
papieros3
Treści źródłowe: http://sklep-epapierosy.pl/

E papierosy marki Mild oraz Volish

Firma Mild ma wśród swoich propozycji różnego rodzaju e papierosy, począwszy od tych droższych modeli, aż do tych tanich, lecz porównywalnej jakości. Papierosy elektroniczne marek takich jak Mild czy Volish wymienia się wśród szczególnie interesujących akcesoriów, które charakteryzują się doskonałą jakością i perfekcyjnym wykonaniem. E papierosy są dodatkową możliwością dla palących, ponieważ istnieje możliwość używania ich również w miejscach restrykcjami. Wśród dostępnych propozycji firm Mild oraz Volish znaleźć można e papierosy w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Tradycyjne kompozycje, w jakich można nabyć e papierosy są w niewysokich cenach, a zastosowane do ich wykonania materiały są doskonałej jakości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.