Billboard
Reklama outdoorowa
Autor: Sebastian "XU" Głowala
Treści źródłowe: Sebastian "XU" Głowala

Ogłaszaj się w mieście

Jednym z powszechnych sposobów na reklamowanie danej marki jest użycie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, używane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej charakterystycznych elementów wyglądu dużych miast, podobnie jak neony. billboardy często są wyposażone w lampy, co sprawia, że są widoczne również w nocy. Ten typ reklamy jest bardzo skuteczny, z uwagi na wymiary.
książki

Drukujemy w stolicy Małopolski

Przekazy ogłoszeniowe, które ustawia się zwykle przy uczęszczanych trasach samochodowych bądź tłocznych deptakach, wyróżniają się porządną efektywnością. Ciężko znaleźć osobę, która nie dostrzeże ogromnego billboardu, zamontowanego w widocznej lokalizacji. Miej na uwadze, że też przekaz ogłoszeniowy zamieszczony na billboardzie ma czymś się wybijać. Dobry przekaz reklamowy ma przyciągać wzrok, następnie wzniecać zainteresowanie osoby oraz silniejsze emocje.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Reklama na billboardach

Jest to przeważnie bardzo duża tablica afisz z reklamą. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi. Zobaczymy je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na postojach lub blokach. Billboard może jednak pojawiać się w formie elektronicznej, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na Wyświetlaczach czy telebimach.
reklamy zewnętrzne
Autor: vikkiq
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Banery reklamowe będą świetnym pomysłem

Grafika reklamy okazuje się być niesamowicie istotna

Kiedy pragniemy powiedzieć wszystkim obywatelom, że uruchamiamy biznes oraz przygotowani jesteśmy im świadczyć nasze usługi, to niezbędna okazuje się być reklama.Bardzo ważne tu będzie to, w jakiej będzie ona grafice, tak aby miała szansę dotrzeć do jak największej grupy obywateli, żeby była widoczna, ale równocześnie, by również okazała się wytrzymała, tak aby nawet długie pokazywanie jej, nie oddziaływało na jej jakość.
Reklama zewnętrzna
Autor: Jan Tik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Reklamy, które są skonstruowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość stosuje już od tysięcy lat. Kiedy 20. stuleciu badacze odsłonili starożytne miasto Pompeje, które zostało zakryte przez popioły i zniszczone lawą z eksplozji Wezuwiusza, odkrył tam plakaty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.