Billboard
Reklama outdoorowa
Autor: Sebastian "XU" Głowala
Treści źródłowe: Sebastian "XU" Głowala

Ogłaszaj się w mieście

Jednym z powszechnych sposobów na przydanie popularności określonej marce jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o wielkich wymiarach, używane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej charakterystycznych elementów krajobrazu wielkich miast, tak jak neony. billboardy najczęściej są wyposażone w lampy, dzięki czemu są czytelne również nocą. Ten rodzaj reklamy jest niezwykle efektywny, ze względu na rozmiary.
Reklama zewnętrzna
Autor: Jan Tik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Plakaty, które są zbudowane w formie malowidła i słów, ludzkość zna już od wieków. Gdy 20. stuleciu archeolodzy odsłonili zaginione miasto Pompeje, które zostało przysypane przez popioły i rozwalone lawą z erupcji pobliskiego wulkanu, znaleźli tam teksty promocyjne, przypominające współczesne billboardy.
książki

Drukujemy w stolicy Małopolski

Reklamy wielkoformatowe, które instaluje się najczęściej przy zatłoczonych autostradach bądź tłocznych deptakach, wyróżniają się dobrą skutecznością. Trudno znaleźć człowieka, który nie zobaczy sporego billboardu, postawionego w widocznej lokalizacji. Pamiętaj, że także przekaz ogłoszeniowy obecny na billboardzie musi czymś się wyróżniać. Dobry środek perswazyjny powinien przyciągać wzrok, potem wzniecać zainteresowanie konsumenta oraz silniejsze uczucia.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Reklama na billboardach

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
reklamy zewnętrzne
Autor: vikkiq
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Banery reklamowe będą świetnym pomysłem

Grafika reklamy okazuje się być niesamowicie istotna

Kiedy pragniemy powiedzieć wszystkim obywatelom, że uruchamiamy biznes oraz przygotowani jesteśmy im świadczyć nasze usługi, to niezbędna okazuje się być reklama.Bardzo ważne tu będzie to, w jakiej będzie ona grafice, tak aby miała szansę dotrzeć do jak największej grupy obywateli, żeby była widoczna, ale równocześnie, by również okazała się wytrzymała, tak aby nawet długie pokazywanie jej, nie oddziaływało na jej jakość.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.