Specjaliści
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dobry lekarz - jak takiego wyszukać

Tego, jak ważna w naszym życiu bywa psychologia, nikt nie musi nikomu tłumaczyć. Oczywiście, część z nas podchodzi do tej nauki z rezerwą zachowywaną zwykle dla niedostępnej, magicznej dziedziny, ale nie można lekceważyć wkładu psychologii w nasze życie. Na psychologii oparto marketing, podstaw psychologii uczy się każdy lekarz, używają jej mediatorzy, terapeuci, znawcy rynku i inni specjaliści... A to tylko czubek góry lodowej.
Drukarnia
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Wyjątkowo korzystna oferta drukarni

Drukarnie w Małopolsce zaproponować mogą klientom skorzystaniem z ich usług na wyjątkowym poziomie bardzo ciekawą oraz korzystną cenowo ofertę. Firmy podejmujące współpracę, m.in. na druk ulotek specjalnie dla firmy, to jest z logo oraz nazwą jednostki, wybierają sprawdzone drukarnie. Zaoferować mogą one usługi o doskonałym standardzie, niewygórowane ceny, a także szeroki pakiet zniżkowy dla stałych klientów. Ponadto w drukarniach mają miejsce często promocje, na które przedsiębiorcy czekają długo. Wiedzą w końcu, że stawiają na znakomitą jakość.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Perspektywiczna praca w automatyce przemysłowej

Wielu badaczy od spraw polityki socjalnej wskazuje, że w naszym kraju mamy deficyt fachowców z różnych fachów. Jest to rezultatem tego, że aktualnie istnieje zbyt znacząca presja na zaliczenie studiów magisterskich. Szkoły zawodowe odeszły do lamusa. Młodzi ludzie kończą uczelnię, ponieważ są przepychani na kolejne lata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.