Lekarz
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

W Polsce ciągle narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że jest niejeden powód. Ogromne kolejki, przepracowani lekarze, zawsze skwaszone pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i przychodni. Oczywiście da się uciec od tego typu sytuacji.
Tabletki
Autor: domzdrowia.pl
Treści źródłowe: http://www.domzdrowia.pl

Jak wybrać środki i leki bez recepty

Są dolegliwości, z którymi nie biegniemy od razu do przychodni. Robimy coś by zaradzić im we własnym zakresie stosując dostępne bez recepty preparaty. Należy jednakże być ostrożnym dokonując wyboru. Nie zapominajmy, żeby czytać z uwagą wszelkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, by nie wyszło, że zakupiony środek nam szkodzi zamiast pomagać.
psycholog
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Dobry gabinet psychologiczny w Warszawie

W dzisiejszych czasach wiele kłopotów z kwestiami osobistymi mogą pomóc rozwiązywać perfekcyjni specjaliści. Każdy nieraz przechodzi różnorodne trudności w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Różnorodne problemy psychologiczne powiązane z karierą zawodową czy sprawami osobistymi. Takie kryzysy nie muszą być mimo to od razu powodem do paniki. Gabinet psychologiczny Warszawa, to miejsce, jakie na pewno należy odwiedzić poszukując sprawdzonej pomocy.
tabletki

Wirtualna apteka

Zima i jesień to czas w którym grypa i przeziębienie zbierają swoje największe żniwa. Kolejki do lekarzy, kaszlący ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i szkołach. Tradycyjne apteki są pełne pacjentów, długie kolejki rekonwalescentów i osób w podeszłym wieku, w których często musimy stać z wysoką gorączką i zatkanym nosem doprowadzają do tego, że szukamy innych sposobów zdobycia potrzebnych leków.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej edukujące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest oczywisty – można się tam edukować na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a żacy duże pole działania.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, kiedy planujemy wybrać się do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie należy przeglądnąć o nim opinie. Wiadome jest, że Obecnie służba zdrowie nie za dobrze funkcjonuje.

Warto wystawiać opinie o lekarzach

Pomoc lekarska jest przydatna w rozmaitych przypadkach. Dotyczy to zarówno przypadków choroby czy jej objawów, jak i wykonywania profilaktycznych badań. Zawód lekarza w zasadzie od zawsze szczyci się dużym poważaniem i uznaniem, w uwagi na jego przydatność.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że jest na co. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście da się uniknąć tego typu zdarzeń.
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

Nadzieja dla mężczyzn

Preparat Permen jest polecany dla mężczyzn, którzy z powodu nadmiernej pracy, nieuważnego odżywiania się, braku ruchu, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej satysfakcji ze swojego życia płciowego.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dobry lekarz - jak takiego wyszukać

Tego, na ile ważna w naszym życiu bywa psychologia, nikt nie musi nikomu tłumaczyć. To prawda, wielu podchodzi do tej nauki z rezerwą zachowywaną z reguły dla niedostępnej, niebezpiecznej dziedziny, ale nie można umniejszać wkładu psychologii w nasze życie. Na psychologii bazuje marketing, elementów psychologii uczy się każdy doktor, używają jej mediatorzy, terapeuci, znawcy rynku i inni specjaliści... A to tylko czubek góry lodowej.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.