Lekarz
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, kiedy planujemy wybrać się do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie należy przeglądnąć o nim opinie. Wiadome jest, że Obecnie służba zdrowie nie za dobrze funkcjonuje.
tabletki

Wirtualna apteka

Styczeń i luty to czas w którym grypa i wszelkie infekcje zbierają swoje największe żniwa. Kolejki do specjalistów, kaszlący ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i szkołach. Zwykłe apteki przeżywają oblężenie, długie kolejki chorych i osób w podeszłym wieku, w których często musimy stać z wysoką temperaturą i bolącym już gardłem skutkują tym, że szukamy innych rozwiązań do zdobycia niezbędnych leków.

Warto wystawiać opinie o lekarzach

Pomoc lekarska jest przydatna w rozmaitych przypadkach. Dotyczy to zarówno przypadków choroby czy jej objawów, jak i wykonywania profilaktycznych badań. Zawód lekarza w zasadzie od zawsze szczyci się dużym poważaniem i uznaniem, w uwagi na jego przydatność.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że jest na co. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście da się uniknąć tego typu zdarzeń.
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

Nadzieja dla mężczyzn

Preparat Permen jest polecany dla mężczyzn, którzy z powodu nadmiernej pracy, nieuważnego odżywiania się, braku ruchu, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej satysfakcji ze swojego życia płciowego.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dobry lekarz - jak takiego wyszukać

Tego, na ile ważna w naszym życiu bywa psychologia, nikt nie musi nikomu tłumaczyć. To prawda, wielu podchodzi do tej nauki z rezerwą zachowywaną z reguły dla niedostępnej, niebezpiecznej dziedziny, ale nie można umniejszać wkładu psychologii w nasze życie. Na psychologii bazuje marketing, elementów psychologii uczy się każdy doktor, używają jej mediatorzy, terapeuci, znawcy rynku i inni specjaliści... A to tylko czubek góry lodowej.
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Poszukujemy zaufanego lekarza

Coraz częściej leczymy się prywatnie. To świadczy o wyższym statusie, ale na pewno jest wynikiem słabo działającej społecznej służby medycznej.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Poszukaj swojego lekarza w sieci

Każdy od czasu do czasu wybiera się się po poradę medyczną. Często jest tak, że lekarz, do którego idziemy, jest dla nas całkowicie obcy. Nie znamy informacji o tym, jakie ma doświadczenie lecznicze, na której uczelni zdobył dyplom i jak zachowuje się wobec swoich kuracjuszy.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jakim sposobem wybrać cenionego lekarza?

W tym kraju ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, wyczerpani lekarze, ciągle skwaszone pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i przychodni. Naturalnie da się uciec od takich sytuacji.
Autor: Unfurled

Godny polecenia specjalista w Twojej miejscowości

Każdy spośród nas w pewnym momencie swojego życia potrzebuje wizyty u lekarza-specjalisty. Pytanie gdzie szukać dobrych specjalistów? Skąd wiedzieć, że specjalista, do którego zamierzamy się udać jest dobry? Jak poinformować innych, gdy okaże się, że lekarz, do którego poszliśmy to tak zwany nikt godny zaufania?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.