Lekarz
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W momencie, gdy chcemy pójść do lekarza, a w szczególności tego, który podejmuje prywatnie trzeba przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej prosperuje.

Warto wystawiać opinie o lekarzach

Pomoc lekarza jest przydatna w różnych przypadkach. Ma to miejsce zarówno w przypadkach choroby lub jej symptomów, jak i wykonywania kontrolnych badań. Zawód lekarza właściwie od wieków szczyci się dużym szacunkiem i uznaniem, ze względu na jego przydatność.
Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Autor: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Z jakiego powodu niepubliczna opieka zdrowotna jest skuteczniejsza niż państwowa

Polska opieka zdrowotna zostawia nam wiele do życzenia i nawet jeżeli nie wszystkie negatywne opinie padające|nie każda zła pod jej adresem są całkowicie zgodne z prawdą, nie jesteśmy w stanie ukryć, że zdecydowanej liczbie z nich trudno jest odmówić ziarna prawdy.
tabletki

Wirtualna apteka

Styczeń i luty to okres w którym grypa i wszelkie infekcje dotykają najwięcej osób. Kolejki do internistów, kaszlący ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i szkołach. Zwykłe apteki są pełne pacjentów, długie kolejki rekonwalescentów i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką gorączką i bolącym już gardłem doprowadzają do tego, że szukamy innych rozwiązań do zdobycia potrzebnych leków.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dobry lekarz - jak takiego wyszukać

Tego, jak ważna w naszym życiu bywa psychologia, nikt nie musi nikomu tłumaczyć. Oczywiście, część z nas podchodzi do tej nauki z rezerwą zachowywaną zwykle dla niedostępnej, magicznej dziedziny, ale nie można lekceważyć wkładu psychologii w nasze życie. Na psychologii oparto marketing, podstaw psychologii uczy się każdy lekarz, używają jej mediatorzy, terapeuci, znawcy rynku i inni specjaliści... A to tylko czubek góry lodowej.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. Ogromne kolejki, wyczerpani lekarze, ciągle naburmuszone pielęgniarki - to standard polskich szpitali i poradni. Naturalnie da się uciec od takich sytuacji.
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

W tym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. wielkie kolejki, przepracowani lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to standard polskich szpitali i przychodni. Naturalnie można uniknąć takich zdarzeń.
Autor: Unfurled

Godny polecenia specjalista w Twojej miejscowości

Każdy spośród nas w którymś momencie swojego życia potrzebuje konsultacji u lekarza-specjalisty. Pytanie gdzie szukać dobrych specjalistów? Skąd mieć pewność, że lekarz, do którego się wybieramy jest dobry? Jak poinformować innych, gdy okaże się, że specjalista, do którego poszliśmy to tak zwany nikt godny zaufania?
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Poszukujemy zaufanego lekarza

Bardzo często korzystamy z lekarza prywatnie. To dużo mówi o wyższym statusie, ale na pewno jest wynikiem niesatysfakcjonującej państwowej opieki medycznej.
zdrowe odżywianie to podstawa
Treści źródłowe: pixabay.com

Dlaczego warto udać się do dietetyka? Kiedy dobrze jest to zrobić? Co przez taką wizytę zyskamy?

Wiele osób chcących pozbyć się kilku kilogramów oraz poprawić swój wygląd, stosuje różne diety, jak też wprowadza w swoje życie więcej aktywności. Niektórzy dostrzegają, że takie działania przynoszą rezultaty, inni z kolei nie są zadowoleni z efektów. Z tego powodu dobrze jest czasem zwrócić się o pomoc do specjalisty, którym jest dietetyk. Dlaczego opłaca się skorzystać z jego usług? Kiedy się do takiego specjalisty wybrać?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.