Lekarz
Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Autor: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Z jakiego powodu niepubliczna opieka zdrowotna jest skuteczniejsza niż państwowa

Polska opieka zdrowotna zostawia nam wiele do życzenia i nawet jeśli nie wszystkie negatywne opinie padające|nie każda negatywna opinia wypowiadana pod jej adresem są w pełni zgodne ze stanem faktycznym, nie da się ukryć, że zdecydowanej liczbie z nich ciężko jest odmówić ziarna prawdy.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Poszukaj swojego lekarza w sieci

Każdy kiedyś wybiera się się po pomoc medyczną. Zdarza się, że lekarz, do którego się zgłaszamy, jest dla nas zupełnie nie znany. Nie wiemy nic o tym, jakie zdobył doświadczenie lecznicze, w którym miejscu się uczył i jak zachowuje się wobec swoich pacjentów.
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

W Polsce nieustannie utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy niejeden powód. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście da się uniknąć takich sytuacji.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. To smutne, ale, prawda jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, przemęczeni lekarze, wiecznie niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uniknąć takich sytuacji.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, gdy chcemy wybrać się do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie trzeba przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach służba zdrowie nie za dobrze działa.
Tabletki
Autor: domzdrowia.pl
Treści źródłowe: http://www.domzdrowia.pl

Jak wybrać środki i leki bez recepty

Są dolegliwości, z którymi nie biegniemy od razu do przychodni. Robimy coś by zaradzić im we własnym zakresie stosując dostępne bez recepty preparaty. Należy jednakże być ostrożnym dokonując wyboru. Nie zapominajmy, żeby czytać z uwagą wszelkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, by nie wyszło, że zakupiony środek nam szkodzi zamiast pomagać.
psycholog
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Dobry gabinet psychologiczny w Warszawie

W dzisiejszych czasach wiele kłopotów z kwestiami osobistymi mogą pomóc rozwiązywać perfekcyjni specjaliści. Każdy nieraz przechodzi różnorodne trudności w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Różnorodne problemy psychologiczne powiązane z karierą zawodową czy sprawami osobistymi. Takie kryzysy nie muszą być mimo to od razu powodem do paniki. Gabinet psychologiczny Warszawa, to miejsce, jakie na pewno należy odwiedzić poszukując sprawdzonej pomocy.
tabletki

Wirtualna apteka

Zima i jesień to czas w którym grypa i przeziębienie zbierają swoje największe żniwa. Kolejki do lekarzy, kaszlący ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i szkołach. Tradycyjne apteki są pełne pacjentów, długie kolejki rekonwalescentów i osób w podeszłym wieku, w których często musimy stać z wysoką gorączką i zatkanym nosem doprowadzają do tego, że szukamy innych sposobów zdobycia potrzebnych leków.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej edukujące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest oczywisty – można się tam edukować na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a żacy duże pole działania.

Warto wystawiać opinie o lekarzach

Pomoc lekarska jest przydatna w rozmaitych przypadkach. Dotyczy to zarówno przypadków choroby czy jej objawów, jak i wykonywania profilaktycznych badań. Zawód lekarza w zasadzie od zawsze szczyci się dużym poważaniem i uznaniem, w uwagi na jego przydatność.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.