Lekarz
Pobieranie krwi
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zanim wybierzesz lekarza specjalistę...

W tym kraju cały czas utyskuje się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że jest na co. Ogromne kolejki, przepracowani lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i poradni. Naturalnie można uniknąć takich sytuacji.
zdrowe odżywianie to podstawa
Treści źródłowe: pixabay.com

Dlaczego warto udać się do dietetyka? Kiedy dobrze jest to zrobić? Co przez taką wizytę zyskamy?

Wiele ludzi chcących zrzucić trochę kilogramów i poprawić własny wygląd, stosuje różnego rodzaju diety, jak też więcej się rusza. Niektórzy dostrzegają, że te wszystkie działania dają efekty, inni z kolei nie są zadowoleni z rezultatów. Z tego powodu warto czasem zwrócić się o pomoc do specjalisty, jakim jest dietetyk. Czemu opłaca się skorzystać z takich usług? Kiedy się do niego udać?
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dobry lekarz - jak takiego wyszukać

Tego, jak ważna w naszym życiu jest psychologia, nie trzeba nikomu wyjaśniać. Oczywiście, część z nas podchodzi do psychologii z dozą dystansu zachowywaną zwykle dla tajemnej, magicznej wiedzy, ale nie można lekceważyć wkładu psychologii w nasze życie. Na psychologii opiera się marketing, podstaw psychologii uczy się każdy doktor, korzystają z niej mediatorzy, terapeuci, badacze rynku i inni specjaliści... A to tylko czubek góry lodowej.
Lekarzowi możesz zaufać

Profesjonalne zabijanie bakterii

Jeśli prowadzisz prywatny gabinet dentystyczny, niezbędne ci jest regularne zaopatrywane w niezbędny sprzęt. Nie inaczej jest w przypadku innego typu przychodni lekarskich, a też gabinetów kosmetycznych. Wszelkiego rodzaju urządzenia do pielęgnacji paznokci muszą być często poddawane dogłębnemu czyszczeniu. Mówiąc wprost, nieodzowne są sprawne dezynfektory.

Warto wystawiać opinie o lekarzach

Pomoc lekarska jest konieczna w rozmaitych sytuacjach. Ma to miejsce zarówno w przypadkach choroby czy jej symptomów, jak i robienia profilaktycznych badań. Profesja lekarza w zasadzie od zawsze cieszy się dużym poważaniem i uznaniem, w uwagi na jego użyteczność.
suplementy diety
Autor: Centrum Naturhouse
Treści źródłowe: Centrum Naturhouse

Nadzieja dla mężczyzn

Specyfik Permen został stworzony dla mężczyzn, którzy z powodu przepracowania, złej diety, braku ruchu, wieku oraz stresu nie czerpią już pełnej satysfakcji ze swojego życia płciowego.
Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Autor: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Z jakiego powodu niepubliczna opieka zdrowotna jest skuteczniejsza niż państwowa

Polska opieka zdrowotna zostawia nam wiele do życzenia i nawet jeśli nie wszystkie negatywne opinie padające|nie każda negatywna opinia wypowiadana pod jej adresem są w pełni zgodne ze stanem faktycznym, nie da się ukryć, że zdecydowanej liczbie z nich ciężko jest odmówić ziarna prawdy.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Poszukaj swojego lekarza w sieci

Każdy kiedyś wybiera się się po pomoc medyczną. Zdarza się, że lekarz, do którego się zgłaszamy, jest dla nas zupełnie nie znany. Nie wiemy nic o tym, jakie zdobył doświadczenie lecznicze, w którym miejscu się uczył i jak zachowuje się wobec swoich pacjentów.
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polecani lekarze w sieci

W naszym kraju ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. To smutne, ale, prawda jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, przemęczeni lekarze, wiecznie niesympatyczne pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uniknąć takich sytuacji.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, gdy chcemy wybrać się do lekarza, a w szczególności tego, który przyjmuje prywatnie trzeba przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach służba zdrowie nie za dobrze działa.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.