Wyjazd
integracja w firmie
Treści źródłowe: teamworking.com

Integracja w firmie - nowa moda

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie co jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tym pojęciem skrywa się nic innego jak różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle właściciele firm zlecają organizację tego typu wyjazdów działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na zlecenie takiego zadania firmie zewnętrznej. Działa mnóstwo takich firm, które są wyspecjalizowane w kompleksowym przygotowywaniu takich imprez.
Zakupy
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Zakupy grupowe, czyli moda na promocje

Od niedawna coraz częściej robimy zakupy w Internecie. Wydaje się też, że podobają się nam zakupy w grupie. Serwisy z ofertami tańszych zakupów zyskują na popularności.
Jak wychować poliglotę
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Angielski i hiszpański - najważniejsze języki na świecie

Aktualnie znajomość języków obcych ma wielkie znaczenie. Pozwala na uzyskanie więcej płatnej pracy,umożliwia porozumiewanie się z osobami z zagranicy, a także ułatwia zagraniczne wycieczki. Językowa bariera komunikacyjna jest zjawiskiem bardzo negatywnym, a zarazem nieprzyjemnym. Z tego powodu nauka języków jest niezwykle istotna. W programach szkół języki należą do przedmiotów obowiązkowych, są też w programie studiów dziennych.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak podbić rynek pracy?

Polskie realia od wielu lat służą wyraźnie rozwojowi bezrobocia. Na pewno zestresowani absolwenci studiów wyższych mogą mieć niemałe problemy przy poszukiwaniach dobrej pracy. Najdzielniejsi zawsze świetnie sobie radzą.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.