Skuteczna pomoc psychologiczna

Aktualnie coraz częściej dochodzi do rozpadów małżeństw. Powodów jest mnóstwo. Zaliczają się do nich na przykład konflikt charakterów, niewierność, nadużywanie alkoholu, kłótnie na tle finansowym, zły stosunek do rodziny czy też niedobór seksualny. Chociaż obecnie główną przyczyną rozwodów jest tło finansowe- bardzo często ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej znaleźć, a gdy już się ją ma to zazwyczaj zarobki nie są odpowiednie do wykonywanej pracy. Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Aczkolwiek nieraz jest on jedynym i słusznym rozwiązaniem. Statystycznie dużo częściej rozstaja się pary, u których istnieje duża różnica wieku. Sygnały ostrzegawcze mówiące o tym, że coś złego dzieje się w małżeństwie to między innymi: - brak wyrozumiałości- zamiast szukać rozwiązanie szukamy sprawcy, - częste kłótnie z byle powodu, - zbliżenia małżeńskie wyłącznie z musu, - robienie sobie na przekór, - odczucie żony lub męża, że lepiej jest jak drugiej osoby nie ma w domu.

Zainteresował Cię przedstawiany tekst? Jeżeli tak, to przeczytaj także uwagi ze strony (https://apteka.sloneczna24.pl/cisnieniomierz-omron-m7-intelli-it-afib-hem-fl31.html), gdyż one również dotyczą tej tematyki.Inni czytali też

Jak upłynnić komunikację w związku?

Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com
Na początku funkcjonowania związku, partnerzy postrzegają siebie bardzo pozytywnie i skupiają uwagę tylko na tym, co ich łączy. Czas spędzają głównie na przyjemnych rzeczach, ale w miarę jego upływu, coraz mniej czasu spędzają na robieniu czegoś we dwójkę. Po ślubie, okres miesiąca miodowego się kończy i wówczas bardzo ważna staje się umiejętność radzenia sobie z problemami życia codziennego. Gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów, nasz związek może uratować terapia małżeńska.


W ocaleniu małżeństwa może pomóc nam psychoterapia Kraków. Będzie ona efektywna wtenczas, pod warunkiem, że obie strony będą zainteresowane pracą nad poprawą swojego związku. Niemniej jednak statystyki wskazuja, że około 25% par po 5 latach terapii i tak rozstało się. Zazwyczaj były to pary, które za późno zaczęły terapię. Wiele jest gabinetów psychologicznych, w których możemy odbyć taką terapię. dobry psycholog Kraków oprócz terapii małżeńskich proponuje również fachową pomoc psychologiczną, rozmaitą ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych jak również psychoterapię. Rezultatem dobrej terapii małżeńskiej jest to, że małżonkowie mogą ufać i liczyć na siebie, cieszą się z z życia intymnego, umieją ze sobą współpracować, idealnie się dogadują, mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji.
Autor: G.S.
21-05-17 09:37:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.