Skuteczna pomoc psychologiczna

Aktualnie coraz częściej dochodzi do rozpadów małżeństw. Powodów jest mnóstwo. Zaliczają się do nich na przykład konflikt charakterów, niewierność, nadużywanie alkoholu, kłótnie na tle finansowym, zły stosunek do rodziny czy też niedobór seksualny. Chociaż obecnie główną przyczyną rozwodów jest tło finansowe- bardzo często ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej znaleźć, a gdy już się ją ma to zazwyczaj zarobki nie są odpowiednie do wykonywanej pracy. Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Aczkolwiek nieraz jest on jedynym i słusznym rozwiązaniem. Statystycznie dużo częściej rozstaja się pary, u których istnieje duża różnica wieku.

Jeżeli uważasz, że taki artykuł jest godny zainteresowania, sprawdź na witrynie (https://www.mammamed.pl/poloznictwo.html) inne tego typu informacje - na pewno równie okażą się dla Ciebie wartościowe.

Sygnały ostrzegawcze mówiące o tym, że coś złego dzieje się w małżeństwie to między innymi:
- brak wyrozumiałości- zamiast szukać rozwiązanie szukamy sprawcy,
- częste kłótnie z byle powodu,
- zbliżenia małżeńskie wyłącznie z musu,
- robienie sobie na przekór,
- odczucie żony lub męża, że lepiej jest jak drugiej osoby nie ma w domu.

W ocaleniu małżeństwa może pomóc nam psychoterapia Kraków. Będzie ona efektywna wtenczas, pod warunkiem, że obie strony będą zainteresowane pracą nad poprawą swojego związku. Niemniej jednak statystyki wskazuja, że około 25% par po 5 latach terapii i tak rozstało się. Zazwyczaj były to pary, które za późno zaczęły terapię. Wiele jest gabinetów psychologicznych, w których możemy odbyć taką terapię. dobry psycholog Kraków oprócz terapii małżeńskich proponuje również fachową pomoc psychologiczną, rozmaitą ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych jak również psychoterapię. Rezultatem dobrej terapii małżeńskiej jest to, że małżonkowie mogą ufać i liczyć na siebie, cieszą się z z życia intymnego, umieją ze sobą współpracować, idealnie się dogadują, mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji.
Autor: G.S.
24-06-06 13:01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.