Pomoc detektywów w udowodnieniu zdrady

Często bywa i tak, że nasz wymarzony i mogło by się wydawać cudowny związek małżeński zaczynają nachodzić problemy. Niekiedy zdarza się, że pary są zwyczajnie do siebie niedobrane, a decyzja o małżeństwie była zbyt pochopna. Jednakże bywają również związki, w których tzw. rozpad pożycia małżeńskiego jest nieunikniony. W tego typu małżeństwach często w grę wchodzi zdrada, co jest już wystarczającym dowodem do rozpoczęcia postępowania rozwodowego z orzeczeniem o winie jednej ze stron. Tego typu sprawy sądowe są bardzo popularne, szczególnie, jeśli w małżeństwie jest spory majątek do późniejszego podziału. W tego typu wypadkach, z pomocą przychodzi detektyw.
Sposoby pracy śledczych

Inni czytali też

Jak przezwyciężyć lęk społeczny

Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com
Lęk przed wykpieniem, krytyka ze strony innych, słabość, czy czerwienienie się w sytuacjach społecznych - to niektóre z objawów lęku społecznego. Może on przybierać różne formy, inną dynamikę i siłę, w zależności od cech jednostki. Osoba nieśmiała bywa przeważnie zakłopotana i czujna w kontaktach z innymi, a jej działania cechują się wiecznym lękiem i wycofaniem.


odcisk palca
Treści źródłowe: http://www.morguefile.com/
Jeżeli jesteśmy zdecydowani na wykupienie usług prywatnego detektywa, Trzeba będzie być cierpliwym. Spora większość metod, tak dobrze znanych nam z zachodnich seriali akcji jest w Polsce ustawowo zakazana. Weźmy na przykład podsłuchy – na założenie podsłuchu wymagana jest zgoda sądu, a o otrzymanie takiej jest niezwykle trudno, w przypadku dochodzenia bez podłoża kryminalnego. Oczywiście, zatrudniony detektyw może przedłożyć pismo do sądu z prośbą o zgodę, jednakże te decyzje są rzadko pozytywne. Alternatywą jest oczywiście podsłuch wykorzystany bez zgody, jednak, gdy nasz współmałżonek odkryje taki podsłuch, nasz detektywi poznań może mieć ogromne nieprzyjemności prawne.

Często wykorzystywaną i dozwoloną metodą jest oczywiście podążanie tropem niewiernego małżonka. Specjaliści jeżdżą za podejrzewanym małżonkiem, dokumentując każde posunięcie. Nawet najbardziej ostrożnym i najbardziej dyskretnym z czasem powinie się noga, co doprowadza do uwiecznienia aktu niewierności na zdjęciu (więcej na stronie). W tym wypadku sprawa bywa nadzwyczaj prosta, ponieważ pod naporem oczywistych dowodów zdjęciowych, nieuczciwa połówka zazwyczaj przyznaje się do zdrady.


Jeśli jednak jest odwrotnie nasz detektyw może być wezwany do sądu w roli świadka. Jego dowody są brane pod uwagę, jednak, jako, że jest on finansowany przez jedną ze stron sporu, nie może być to jedyny dowód który uprawniałby sąd do wydania wyroku z orzeczeniem o zdradzie jednego ze współmałżonków.
18-06-22 14:48:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.