Dobre sposoby na odkrycie, czy partner nas okłamuje

Coraz więcej agencji detektywistycznych, oprócz poważniejszych spraw, jak na przykład poszukiwanie zaginionych osób, lub wykrywanie podsłuchów, oferuje usługi, które mają na celu odkrycie zdrady małżeńskiej. Część ludzi uważa, iż korzystanie z pomocy agencji jest nie w porządku w stosunku do podejrzanego małżonka, inni zaś na pierwszym miejscu stawiają prawdę, natomiast jeśli chcą założyć sprawę rozwodową w sądzie i ją wygrać, winni mieć niezbite dowody. Usługi detektywistyczne są niezastąpione przy zdobyciu tego typu materiałów.
Badacze uważają, że zdrada jest wpisana w nasze geny, bowiem już od czasów jaskiniowych zdrada figuruje na pierwszym miejscu kobiecych lęków. Psycholodzy z kolei sądzą, że najczęstszą przyczyną zdrady jest nuda w związku, konflikty o podłożu finansowym, a także różne potrzeby seksualne partnerów. Przypuszczenie dotyczące niewierności małżonka, przeważnie wykluwa się znienacka, gdy trafiamy na podejrzane rzeczy, obserwujemy dziwne zachowania, bądź podsłuchamy jakąś rozmowę przez telefon.

Inni czytali też

Co robi prywatny detektyw?

E-biznes, internet
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
Na pewno kiedyś widziałeś ogłoszenie w piśmie albo WWW, w którym prywatny detektyw promował swoje usługi. I z na sto procent w tamtej chwili wpadł ci do głowy obraz ubranego w dziwaczna czapkę i wielki płaszcz zadumanego człowieka z ogromną lupą w garści. Cóż, dziś detektyw prezentuje się zupełnie inaczej – po prostu wygląda zwyczajnie, żeby nie rzucać się w oczy. A jakie usługi oferuje w tym stuleciu prywatny detektyw?


Gdy partner nagle zmienia swoje zachowania seksualne oświetlenie (zobacz zajrzyj koniecznie) ich unika, jeśli zaczyna wychodzić z domu na całą dobę, albo, jeśli w jego sposobie bycia zachodzą raptowne zmiany, jeżeli zaczyna bez okazji przynosić kwiaty i gorączkowo się tłumaczyć, włącza się czerwona lampka. W takiej sytuacji osoba, u której zostało zasiane ziarno niepewności, zaczyna na własną rękę kontrolować partnera, przeszukiwać jego rzeczy oświetlenie (zobacz znajdź więcej) go tropić Jednak jest to bardzo niewdzięczne i powodujące nerwicę zajęcie, dlatego w sytuacji, w której czujemy, że jesteśmy zdradzani, najefektywniej wynająć usługi detektywistyczne, aby raz na zawsze rozwikłać niepokojącą zagadkę. Z obserwacji detektywów wynika, że najwięcej sygnałów ostrzegawczych dostarcza kobietom ich intuicja i nieczęsto mężczyzna podejrzewany o zdradę okazuje się zupełnie bez skazy.


Osoby, które decydują się na usługi detektywistyczne, albo wciąż kochają partnera i pragną ratować małżeństwo, albo chcą tylko pozyskać niezbędne materiały w sprawie rozwodowej, jaką zamierzają wytoczyć współmałżonkowi (zobacz szczegóły). Niekiedy do agencji zgłaszają się też panie, które, podejrzewając małżonka o zdradę, wpadają w tak duże poczucie winy, co do bezpodstawności swych przeczuć, że najbardziej zależy im na dyskrecji, a podświadomie liczą na oczyszczenie partnera z zarzutów. Jednak niezależnie od sytuacji, najlepiej wiedzieć na czym się stoi i zamiast snuć podejrzenia, rozwiązać problem i znów zacząć cieszyć się życiem.
18-07-12 03:45:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.