Jakim sposobem wybrać cenionego lekarza?

Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu
W naszym kraju nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że mamy na co. wielkie kolejki, wyczerpani lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i przychodni. Oczywiście możemy uniknąć takich sytuacji, gdy wybierzemy niepubliczną opiekę medyczną, ale to wiąże się z kolejnymi, sporymi nakładami finansowymi. To bardzo przykre, ale nie widać jak dotąd możliwości odmiany i zostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, albo płacić za każdą wizytę.

By jak najbardziej zredukować przykre doświadczenia należy wiedzieć, jakie opinie ma lekarz, do którego idziemy. Warto popytać bliskich.

Jeżeli masz chęć zgłębić większą ilość informacji na omawiane zagadnienie - poczytaj także wszystko, co Cię ciekawi na podobny temat.

Na pewno nam pomogą, opowiedzą o wizycie i o profesjonalizmie lekarza. Opinie o specjalistach są różnorodne, bywa że sprzeczne, ale dobrego lekarza docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Treści źródłowe: Rankinglekarzy.pl
Innym źródłem informacji jest internet. Jest mnóstwo serwisów gromadzących oceny przychodni. Poczytajmy je, nim umówimy się na badania, wpisując w Google różne słowa "psycholog z Wrocławia", "ginekolog Poznań". Jeśli coś jest wybitnie złe w którejś przychodni, z pewnością dotrzemy do tych informacji. pacjenci z chęcią dzielą się swoją opinią, w szczególności jeśli zostali potraktowani bardzo dobrze albo fatalnie.

Inni czytali też

Polecani lekarze w sieci

Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.
W tym kraju nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że mamy na co. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, zawsze skwaszone pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście możemy uciec od tego typu zdarzeń.


Pracownicy szpitali sami chętnie zapoznają się z opiniami o swojej pracy. Część z nich bierze sobie do serca zdanie pacjentów i zmienia swoje działania, co natychmiast widać w ocenach. Zwracajmy więc uwagę na daty wpisów. Jakiś odsetek specjalistów jednak nie wykona takich działań i tych trzeba unikać.

Zdrowie to prywatny i delikatny temat, dlatego podejście specjalisty jest tak istotne. Sprawdźmy uważnie opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. W ten sposób możemy uniknąć nieprzyjemności. ale (link do strony)
19-04-15 07:20:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.