Program do propozycji fraz kluczowych, czyli jakie frazy dobrać, by odnieść sukces?

Dobrze dobrane słowa kluczowe tworzą podstawę skutecznej kampanii SEO, która może spowodować znaczące zyski dla zleceniodawcy. Do wyboru jest mnóstwo narzędzi, które umożliwiają nam wybranie właściwych fraz oraz ich analizę pod względem konkurencyjności i teoretycznego powodzenia kampanii. Jednak jak w zasadzie działa narzędzie propozycji słów kluczowych?

e-marketing
Autor: Luc Legay
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach najczęściej wybieraną formą szukania niezbędnych informacji jest internet. Co dzień wiele ludzi wpisuje w okno wyszukiwarki miliony przeróżnych fraz, uzyskując przygotowane rezultaty, które powinny odpowiadać im potrzebom. Frazy te mogą odróżniać się od siebie długością oraz precyzyjnością sformułowania. Wyróżniamy zarówno frazy ogólne, jak np. „zegarki”, jak i nieco bardziej szczegółowe, w których klient bardziej konkretyzuje swoje oczekiwania, np. „marketing mobilny”- marketing mobilny.

Jeszcze inną grupę stanowią również tzw. frazy niszowe, które z kolei nie są zbyt często wyszukiwane, jednak charakteryzują się wyjątkową precyzyjnością, np. „zabawa w słoneczko zakończona ciążą”. Najwięcej korzyści dla klienta niosą ze sobą słowa kluczowe (strony mobilne) zawierające w sobie nazwę konkretnej marki – wskazują one prosto na naszego reklamodawcę i budują więź pomiędzy marką a jej klientem. Jednak mogą być one używane tylko wtedy, gdy marka wyróżnia się popularnością. Ciekawą opcją są także frazy zawierające w sobie nazwę miasta.


Inni czytali też

Reklama na billboardach

Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/
Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.

seo, pozycjonowanie, google
Autor: Paloma Gómez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Stosując frazę „marketing mobilny Kraków” umieścimy promowaną przez nas stronę wysoko pośród innych miejscowych przedsiębiorców z tej branży. Do znalezienia właściwych fraz kluczowych służy właśnie narzędzie propozycji słów kluczowych. Wpisując w tego typu program frazę „zabawa w słoneczko zakończona ciążą” uzyskamy szereg innych, podobnych wyników, które są porównywalnie często wyszukiwane przez użytkowników Internetu i które warto wykorzystać podczas pozycjonowania (alter web).

Skuteczna kampania SEO opiera się praktycznie w całości na doborze odpowiednich słów kluczowych. Dlatego należy poświęcić szczególnie dużo uwagi wybraniu fraz, jak również monitorować je przez cały czas prowadzenia kampanii, od razu odpowiadając na ewentualne zmiany.
22-04-14 07:20:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.