Program do propozycji fraz kluczowych, czyli jakie frazy dobrać, by odnieść sukces?

Dobrze dobrane słowa kluczowe tworzą podstawę skutecznej kampanii SEO, która może spowodować znaczące zyski dla zleceniodawcy. Do wyboru jest mnóstwo narzędzi, które umożliwiają nam wybranie właściwych fraz oraz ich analizę pod względem konkurencyjności i teoretycznego powodzenia kampanii. Jednak jak w zasadzie działa narzędzie propozycji słów kluczowych?

e-marketing
Autor: Luc Legay
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach najczęściej wybieraną formą szukania niezbędnych informacji jest internet. Co dzień wiele ludzi wpisuje w okno wyszukiwarki miliony przeróżnych fraz, uzyskując przygotowane rezultaty, które powinny odpowiadać im potrzebom. Frazy te mogą odróżniać się od siebie długością oraz precyzyjnością sformułowania. Wyróżniamy zarówno frazy ogólne, jak np. „zegarki”, jak i nieco bardziej szczegółowe, w których klient bardziej konkretyzuje swoje oczekiwania, np. „marketing (zobacz agencja marketingowa warszawa) mobilny”- marketing mobilny.

Jeszcze inną grupę stanowią również tzw. frazy niszowe, które z kolei nie są zbyt często wyszukiwane, jednak charakteryzują się wyjątkową precyzyjnością, np. „zabawa w słoneczko zakończona ciążą”. Najwięcej korzyści dla klienta niosą ze sobą słowa kluczowe (strony mobilne) zawierające w sobie nazwę konkretnej marki – wskazują one prosto na naszego reklamodawcę i budują więź pomiędzy marką a jej klientem. Jednak mogą być one używane tylko wtedy, gdy marka wyróżnia się popularnością. (http://alterweb.pl/-facebook-jak-skutecznie-bronic-sie-przed-spamem) Ciekawą opcją są także frazy zawierające w sobie nazwę miasta.


Inni czytali też

Reklama na billboardach

Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/
Jest to przeważnie bardzo duża tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard często instalowany jest także na postojach lub blokach. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.