Język
Języki obce online
Treści źródłowe: www.lingtown.pl

Nauka francuskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Warto się rozwijać.Poszerzanie swojej wiedzy i rozwijanie kompetencji, to najlepsze co możemy dla siebie robić. Dobrze też, aby sprawiało nam to przyjemność. Poznawanie języków obcych może być naszym hobby. Szczególnie teraz, w dobie internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga dużej ilości czasu. Bardzo atrakcyjna ostatnimi czasy stała się nauka angielskiego online.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak łatwo się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla osób zza granicy. Oczywiście od licealistów, dla których polski jest językiem ojczystym, oczekuje się czegoś znacznie więcej, niż od tych, którzy zwyczajnie chcą poznać ten język: interpretacji wierszy, znajomości literatury, życiorysów najbardziej zasłużonych artystów, a także historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty terminów, które przydają się raczej głównie na lekcjach i nigdy później. Nie jest to jednak skomplikowane, a potrzebne do przejścia egzaminu maturalnego, mimo to okazuje się, że niestety nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedyś jakim sposobem znaleźć najlepszą szkołę nauki języków obcych? Czy powinna być duża, zapewniać kursy wielu języków, czy może niewielka, oferująca tylko trzy lub cztery kursy? Czy lepiej by uczyli tam polscy lektorzy po dobrych szkołach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyć swojego ojczystego języka?
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego staje się bardzo ważna w sytuacji wezwania do sądu, ale także małżeństwa z obcokrajowcem. Zdarza się, żepotrzebujemy przekładu z niecodziennego języka. Jak znaleźćnajlepszego tłumacza i czy to takie ważne?
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

W jaki sposób szkołę językową?

Już na samym początku podstawówkirodzice powtarzają, że język obcy to klucz do sukcesu. Najczęściejtylko część z nas stosuje się do tej zasady, ale w czasie poszukiwań pracy, rozumiemy zaniedbanie. Nie jest za późno na kurs językowy. Wystarczy tylko wybrać dobre szkoły językowe szczecin.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Mów językami

Umiejętność posługiwania się dobrze przynajmniej jednym językiem, najkorzystniej oczywiście angielskim, jest obecnie kluczową sprawą. Zdolności lingwistyczne warto budować już od najwcześniejszych lat, dlatego jeśli chcesz, aby twoje dziecko świetnie mówiło angielszczyzną, do wyszukiwarki internetowej wstaw słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość choć trzech języków zdaje się być podstawą. Niefortunnie niezbyt wielu z nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej znany jest język angielski, lecz na zachodzie, również we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy z Niemcami przeważa niemiecki.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Profesjonalne tłumaczenia w języku ukraińskim w dyplomacji

W dobie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej głównym językiem, którego uczono młodzież, był rosyjski. Po przemianach 1989 na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach stał się główny język angielski. Nie dziwota, w końcu to obecnie właściwie główny język świata, a już na pewno komputerów. Warto wiedzieć, że mowy Wschodu obecnie powróciły do łask. Jest tak dlatego, bo przez lata ignorowano wschodnich państw w kwestiach relacji handlowych.
Nauka języka
Autor: Photocapy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby na naukę obcych języków

Jak mówią wyjazdy nauczają, i coś w owym powiedzeniu jest. Aby jednak tak było, należy spełnić dwa warunki: przede wszystkim wybrać się w drogę, a po drugie otworzyć się na to co może się stać. Spoglądać szeroko otwartymi oczami. Nie jest to oczywiście trudne gdy wybieramy się na przykład na drugi kraniec Polski albo choć pod miasto. W takim przypadku starczy po prostu słyszeć i rozmawiać.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Dziś trudno odnaleźć się na rynku pracy umiejętności językowych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Firmy praktycznie cały stale wymagają, aby ich potencjalni pracownicy byli wyposażeni całą masę kompetencji, a w tym umiejętność posługiwania się językiem angielskim .
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.