Język
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

W jaki sposób szkołę językową?

Od początku podstawówkirodzice powtarzają, że język obcy to podstawa. Najczęściejtylko część z nas bierze sobie te słowa do serca, z całą pewnością szukając pracy, widzimy zaniedbanie. Nie jest za późno na naukę języków obcych. Trzeba tylko zdecydować się na odpowiednie szkoły językowe szczecin.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W czasach daleko idącej globalizacji, dobra znajomość minimalnie trzech obcych języków wydaje się być podstawą. Niefortunnie niewielu spośród nas dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, lecz w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, z uwagi na bliskość niemieckiej granicy przeważa niemiecki.
Języki obce online
Treści źródłowe: www.lingtown.pl

Nauka francuskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Warto się rozwijać.Pogłębianie swojej inteligencji i rozbudowywanie kompetencji, to najlepsze co możemy dla siebie robić. Miło też, by dawało nam to przyjemność. Nauka języków obcych może stać się naszą pasją. Szczególnie dziś, w epoce internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga dużej ilości czasu. Bardzo popularna ostatnio zrobiła się nauka angielskiego online.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Obecnie trudno funkcjonować na rynku pracy umiejętności językowych, zwłaszcza bez znajomości j angielskiego. Pracodawcy coraz częściej wymagają, aby ich potencjalni pracownicy mieli szereg kwalifikacji, między innymi opanowanie języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację .
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Profesjonalne tłumaczenia w języku ukraińskim w dyplomacji

W okresie PRL-u faworyzowanym językiem, jakiego uczono młodzież, był rosyjski. Po przemianach 1989 na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach stał się główny język angielski. Nie dziwota, w końcu to dziś w zasadzie naczelny język świata, a już na pewno komputerów. Należy wiedzieć, że mowy wschodnie dzisiaj wracają do łask. Jest tak dlatego, gdyż przez lata niedoceniano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach kontaktów gospodarczych.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak można się przekonać, język polski jest skomplikowany nie tylko dla obcokrajowców. Oczywiście od uczniów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś o wiele więcej, niż od tych, co po prostu pragną zrozumieć ten język: znajomości poezji, znajomości prozy, historii najbardziej zasłużonych artystów, a także historii i epok w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, jakie użyteczne są raczej głównie na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednakże skomplikowane, a potrzebne do przejścia matury, a okazuje się, że niestety nie wszyscy sobie z tym radzą. Nierzadko przydają się korepetycje język polski

Jak wybrać kurs językowy?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak znaleźć najlepszą szkołę językową? Czy powinna być duża, zapewniać naukę wielu języków, czy bardziej odpowiednia będzie mała, proponująca zaledwie trzy lub cztery kursy? Czy lepiej żeby uczyli w niej polscy lektorzy po dobrych studiach, czy może obcokrajowcy, którzy będą uczyli swojego ojczystego języka?
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Mów językami

Władanie dobrze co najmniej jednym językiem, najlepiej oczywiście angielskim, jest dziś ważną kwestią. Umiejętności lingwistyczne należy budować już od najwcześniejszych lat, dlatego jeśli pragniesz, aby twoje dziecko znakomicie rozmawiało angielszczyzną, do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Nauka języka
Autor: Photocapy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby na naukę obcych języków

Jak mówią wyjazdy edukują, i coś w owym powiedzeniu jest. By jednak tak się stało, należy spełniać dwa warunki: po pierwsze wybrać się w podróż, a po drugie być otwartym na to co może się stać. Patrzeć szeroko otwartymi oczami. Nie jest to rzecz jasna kłopotliwe kiedy wybieramy się na przykład na drugi kraniec Polski czy też chociaż za miasto. W takim wypadku starczy po prostu słuchać i prowadzić rozmowy.
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego staje się bardzo ważna w sytuacji wezwania do sądu, ale także małżeństwa z obcokrajowcem. Zdarza się, żepotrzebujemy przekładu z niecodziennego języka. Jak znaleźćnajlepszego tłumacza i czy to takie ważne?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.