Język
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość chociaż trzech obcych języków zdaje się być podstawą. Niestety niezbyt wielu spomiędzy nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej znany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy przeważa niemiecki.
Języki obce online
Treści źródłowe: www.lingtown.pl

Nauka francuskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Warto się rozwijać.Pogłębianie swojej inteligencji i rozwijanie kompetencji, to najkorzystniejsze co możemy dla siebie zrobić. Miło też, aby przynosiło nam to przyjemność. Poznawanie języków obcych może być naszym hobby. Zwłaszcza dziś, w dobie internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga ogromnej ilości czasu. Bardzo atrakcyjna ostatnimi czasy stała się nauka angielskiego online.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak łatwo się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla ludzi spoza kraju. Oczywiście od licealistów, dla jakich polski jest językiem ojczystym, oczekuje się czegoś o wiele więcej, niż od ludzi, co po prostu chcą zrozumieć ten język: znajomości wierszy, znajomości literatury, historii najsłynniejszych pisarzy, oraz historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, które użyteczne są raczej tylko w szkole i nigdy potem. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, mimo to wychodzi na to, że jednak nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji wezwania do sądu, a też małżeństwa z obcokrajowcem. Zdarza się, żepotrzebujemy tłumaczenia z niecodziennego języka. Gdzie odszukaćnajlepszego tłumacza i kiedy to takie istotne?
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Profesjonalne tłumaczenia w języku ukraińskim w dyplomacji

W czasie PRL-u faworyzowanym językiem, jakiego uczono młodzież, był rosyjski. Po zmianie ustroju na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach stał się obowiązkowy język Szekspira. Trudno się dziwić, wszakże to dziś w zasadzie oficjalny język świata, a już na pewno internetu. Trzeba wiedzieć, że języki Wschodu dzisiaj powróciły do łask. Stało się tak dlatego, ponieważ przez lata zaniedbywano wschodnich państw w sprawach relacji finansowych.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Obecnie trudno funkcjonować na rynku pracy bez znajomości języków obcych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Działy HR coraz częściej żądają, aby ich przyszli pracownicy byli wyposażeni szereg umiejętności, między innymi opanowanie języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę .

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedyś w jaki sposób wyszukać najodpowiedniejszą szkołę nauki języków obcych? Czy ma być spora, proponować kursy wielu języków, czy może mała, proponująca tylko trzy lub cztery kursy? Czy lepiej żeby pracowali tam polscy lektorzy po odpowiednich szkołach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyć swego ojczystego języka?
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

W jaki sposób szkołę językową?

Od początku szkoły średniejrodzice nam powtarzają, że język obcy to obowiązek. Z regułyniewielu z nas bierze to na poważnie, jednak poszukując pracy, rozumiemy zaniedbanie. Nie jest zbyt późno na nadrabianie zaległości. Należy tylko zdecydować się na dobre szkoły językowe szczecin.
Nauka języka
Autor: Photocapy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby na naukę obcych języków

Ponoć podróże edukują, i coś w owym powiedzeniu jest. Aby jednak tak się stało, należy spełniać dwa warunki: przede wszystkim wybrać się w drogę, a po drugie być otwartym na to co może się stać. Patrzeć szeroko otwartymi oczyma. Nie jest to naturalnie kłopotliwe gdy wybieramy się na przykład na drugi koniec Polski albo chociaż pod miasto. W takim wypadku starczy po prostu słuchać i rozmawiać.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Mów językami

Umiejętność posługiwania się biegle przynajmniej jednym językiem, najkorzystniej naturalnie angielskim, jest w obecnych czasach kluczową sprawą. Zdolności lingwistyczne warto doskonalić już od najwcześniejszych lat, więc jeśli pragniesz, aby twoje dziecko biegle rozmawiało angielszczyzną, do Google wklej sformułowanie „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.