Język
Nauka języka
Autor: Photocapy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby na naukę obcych języków

Jak mówią wyjazdy nauczają, i coś w owym powiedzeniu jest. Aby jednak tak było, należy spełnić dwa warunki: przede wszystkim wybrać się w drogę, a po drugie otworzyć się na to co może się stać. Spoglądać szeroko otwartymi oczami. Nie jest to oczywiście trudne gdy wybieramy się na przykład na drugi kraniec Polski albo choć pod miasto. W takim przypadku starczy po prostu słyszeć i rozmawiać.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak da się przekonać, język Polaków jest trudny nie tylko dla obcokrajowców. Rzecz jasna od licealistów, dla których polski jest językiem ojczystym, oczekuje się czegoś o wiele więcej, niż od przyjezdnych, co zwyczajnie chcą poznać polski język: znajomości wierszy, znajomości literatury, historii najbardziej zasłużonych artystów, oraz historii i epok w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, które użyteczne są raczej tylko na lekcjach i nigdy później. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do przejścia egzaminu maturalnego, a wychodzi na to, że jednak nie wszyscy dają sobie z tym radę. Często przydatne są korepetycje język polski
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Mów językami

Umiejętność posługiwania się dobrze przynajmniej jednym językiem, najkorzystniej oczywiście angielskim, jest obecnie kluczową sprawą. Zdolności lingwistyczne warto budować już od najwcześniejszych lat, dlatego jeśli chcesz, aby twoje dziecko świetnie mówiło angielszczyzną, do wyszukiwarki internetowej wstaw słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Profesjonalne tłumaczenia w języku ukraińskim w dyplomacji

W dobie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej głównym językiem, którego uczono młodzież, był rosyjski. Po przemianach 1989 na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach stał się główny język angielski. Nie dziwota, w końcu to obecnie właściwie główny język świata, a już na pewno komputerów. Warto wiedzieć, że mowy Wschodu obecnie powróciły do łask. Jest tak dlatego, bo przez lata ignorowano wschodnich państw w kwestiach relacji handlowych.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Dziś trudno odnaleźć się na rynku pracy umiejętności językowych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Firmy praktycznie cały stale wymagają, aby ich potencjalni pracownicy byli wyposażeni całą masę kompetencji, a w tym umiejętność posługiwania się językiem angielskim .
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość choć trzech języków zdaje się być podstawą. Niefortunnie niezbyt wielu z nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej znany jest język angielski, lecz na zachodzie, również we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy z Niemcami przeważa niemiecki.
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego staje się obowiązkowa w sytuacji rozprawy sądowej, a także małżeństwa z obcokrajowcem. Częstopotrzebujemy translacji z niecodziennego języka. Jak znaleźćuprawnionego tłumacza i czy to takie istotne?
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

W jaki sposób szkołę językową?

Już na samym początku podstawówkirodzice powtarzają, że język obcy to klucz do sukcesu. Najczęściejtylko część z nas stosuje się do tej zasady, ale w czasie poszukiwań pracy, rozumiemy zaniedbanie. Nie jest za późno na kurs językowy. Wystarczy tylko wybrać dobre szkoły językowe szczecin.

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedyś jak znaleźć najodpowiedniejszą szkołę językową? Czy powinna być spora, oferować naukę wielu języków, czy może mała, proponująca zaledwie trzy lub cztery kursy? Czy lepiej żeby uczyli tam polscy lektorzy po dobrych szkołach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyć swego ojczystego języka?
Języki obce online
Treści źródłowe: www.lingtown.pl

Nauka francuskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Warto się rozwijać.Poszerzanie swojej inteligencji i rozwijanie umiejętności, to najlepsze co możemy dla siebie zrobić. Dobrze też, żeby sprawiało nam to przyjemność. Nauka języków obcych może zostać sposobem spędzania wolnego czasu. Zwłaszcza teraz, w epoce internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga dużej ilości czasu. Niezwykle atrakcyjna ostatnio zrobiła się nauka angielskiego online.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.