Język
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Profesjonalne tłumaczenia w języku ukraińskim w dyplomacji

W dobie komuny faworyzowanym językiem, jakiego uczono uczniów, był rosyjski. Po transformacji na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach stał się obligatoryjny język angielski. Nie dziwota, przecież to dziś w zasadzie oficjalny język świata, a już z pewności komputerów. Warto wiedzieć, że mowy Wschodu ostatnio wracają do łask. Dzieje się tak dlatego, ponieważ przez lata niedoceniano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach koneksji gospodarczych.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Dziś ciężko odnaleźć się na rynku pracy bez znajomości języków obcych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Firmy praktycznie cały czas żądają, aby ich przyszli pracownicy mieli całą masę umiejętności, a w tym umiejętność posługiwania się językiem obcym .
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak można się przekonać, język Polaków jest niełatwy nie tylko dla obcokrajowców. Rzecz jasna od licealistów, dla których polski jest językiem ojczystym, wymaga się czegoś znacznie więcej, niż od ludzi, co zwyczajnie chcą poznać ten język: interpretacji poezji, znajomości literatury, historii najbardziej zasłużonych artystów, oraz historii i epok w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty terminów, które przydają się generalnie tylko na lekcjach i nigdy później. Nie jest to jednakże trudne, a niezbędne do zaliczenia matury, jednak wychodzi na to, że jednak nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Mów językami

Władanie dobrze co najmniej jednym językiem, najkorzystniej oczywiście angielskim, jest obecnie kluczową kwestią. Talenty językowe trzeba szlifować już od najwcześniejszych lat, dlatego o ile pragniesz, aby twoje dziecko świetnie rozmawiało angielszczyzną, do Google wstaw słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

W jaki sposób szkołę językową?

Od początku szkoły średniejrodzice wmawiają, że język obcy to obowiązek. Najczęściejtylko część z nas bierze sobie te słowa do serca, jednak w czasie poszukiwań zatrudnienia, widzimy swój błąd. Nie jest za późno na nadrabianie zaległości. Należy tylko zdecydować się na dobre szkoły językowe szczecin.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość co najmniej trzech języków zdaje się być podstawą. Niestety niezbyt wielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej znany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy z Niemcami w przewadze jest niemiecki.

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedyś jak wyszukać najodpowiedniejszą szkołę nauki języków obcych? Czy ma być duża, zapewniać naukę wielu języków, czy lepsza będzie mała, zapewniająca tylko trzy lub cztery kursy? Czy lepiej żeby uczyli tam polscy lektorzy po dobrych studiach, czy może obcokrajowcy, którzy będą uczyć swojego ojczystego języka?
Języki obce online
Treści źródłowe: www.lingtown.pl

Nauka francuskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Warto się rozwijać.Pogłębianie swojej inteligencji i rozwijanie kompetencji, to najkorzystniejsze co możemy dla siebie zrobić. Miło też, aby przynosiło nam to przyjemność. Poznawanie języków obcych może być naszym hobby. Zwłaszcza dziś, w dobie internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga ogromnej ilości czasu. Bardzo atrakcyjna ostatnimi czasy stała się nauka angielskiego online.
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji wezwania do sądu, a też małżeństwa z obcokrajowcem. Zdarza się, żepotrzebujemy tłumaczenia z niecodziennego języka. Gdzie odszukaćnajlepszego tłumacza i kiedy to takie istotne?
Nauka języka
Autor: Photocapy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby na naukę obcych języków

Ponoć podróże edukują, i coś w owym powiedzeniu jest. Aby jednak tak się stało, należy spełniać dwa warunki: przede wszystkim wybrać się w drogę, a po drugie być otwartym na to co może się stać. Patrzeć szeroko otwartymi oczyma. Nie jest to naturalnie kłopotliwe gdy wybieramy się na przykład na drugi koniec Polski albo chociaż pod miasto. W takim wypadku starczy po prostu słuchać i rozmawiać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.