Technologia
Kodak ESP 9250
Autor: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Druk - wynalazek, który zmienił świat

Siedemset lat upłynęło, od momentu, gdy niejaki Gutenberg postawił pionierski zakład drukarski w historii. To wspaniałe, jak ten człowiek zrewolucjonizował życie. Przyspieszenie powielania książek przyczyniło się do stworzenia naszej kultury. A współcześnie? Zwróćcie uwagę np. na promocję – drukowanie ulotek jest dzisiaj powszechne.
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Praca informatyka – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży IT

Współcześnie nie sposób nie zgodzić się z tym, że analizując postęp różnorakich branż, dużą popularnością wyróżnia się dział nowych technologii. Widać to przykładowo po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach dostępne są komputery. Właśnie dlatego istnieje duży popyt na rozmaitych fachowców oferujących wiedzę gwarantującą całkowite wykorzystanie możliwości tych urządzeń.
Poddasze
Autor: Knauf Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Knauf Sp. z o.o.

Drukowane dzieło sztuki

Mieszkanie zawiera duszę mieszkańca. Jest wiele wiadomości, które ujawniają się z samego zwiedzania czyichś czterech ścian. Przez całe dekady gromadzimy szpargały, zamawiamy meble, wymyślamy wystroje. Wśród wszystkich rzeczy, które znajdują się w mieszkaniu, najbardziej prywatne są obrazy i fotografie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.