Wiedza
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szkoły dla dorosłych

Publiczna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie edukują osoby pragnące nadgonić oświatowe braki.
Wykład na studiach
Autor: Universität Salzburg (PR)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obecne opcje powiązane ze studiowaniem na wyższych uczelniach.

Obecne propozycje związane ze studiowaniem na wyższych uczelniach da się odnaleźć bez problemu, gdyż dokładnie miejsce ma dodatkowy nabór. Rekrutacja odwołuje się zarówno do studiów pierwszego stopnia, jak i magisterskich, podyplomowych a także podyplomowych. Każdy kandydat zależnie od tego, o jakiego typu studia zabiega może zaznajomić się z bieżącymi propozycjami oraz z tym, jakiego rodzaju oczekiwania musi spełnić, by zostać przyjętym na konkretną uczelnię.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Kreatywne kolorowani do drukowania

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są lubianą formą spędzania czasu. Całe mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich maluchów odpowiednia, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Ciekawe studia podyplomowe: studia gastronomiczne

Jakiego rodzaju studia podyplomowe, Kraków oferuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w Internecie, na stronach internetowych poszczególnych uczelni. Oferta wielu kierunków, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży oraz starszego pokolenia. Innego rodzaju uczelnie, proponujące studia gastronomiczne, także mogą się poszczycić niemało specjalizacji do wyboru. Studia podyplomowe mogą zaoferować wykłady i ćwiczenia na wysokim poziomie. Spora baza zajęć do wyboru zadowoli także najbardziej wymagających oraz spragnionych wiedzy młodych ludzi.
Autor: Dulux ®

Profesjonalny wystrój mieszkania

Każdy człowiek chce mieć pięknie zaaranżowane wnętrza w domu. Chcemy żeby oddawało nasz charakter, może też pokazywało pasję, a przy tym było funkcjonalne i wygodne. Bardzo istotne jest też, żebyśmy dobrze się w nim czuli i chcieli do niego powracać po ciężkim dniu w firmie. Jeśli idzie o wystrój wnętrz, Warszawa ma dużo do zaoferowania. To właśnie tutaj działa bardzo wielu specjalistów w tej dziedzinie.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta , a także świetny poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zyskała uznanie wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co studiować? Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który planuje rozpocząć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem - jaki profil kształcenia wybrać? Jest to szczególnie istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku pracy, który w minionych sezonach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Radcy prawni - jak odnaleźć się w labiryncie prawa?

W dzisiejszych czasach rosnąca rzesza osób, często będąc tego całkowicie nieświadomymi, popada w różnorakie problemy z prawem. Źródeł wspomnianych zjawisk upatruje się przede wszystkim w braku świadomości prawnej większości społeczeństwa. Trudno jednak o takową, skoro w wielorakich dziedzinach normy zmieniają się w niesłychanie szybkim tempie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.