Prezent
pudełka ozdobne
Autor: desi.italy

Drewniane gadżety, – czyli dobry pomysł na prezent.

Uwielbiamy otrzymywać prezenty. Święta prawda. Ile to razy czujemy te ciarki na plecach, gdy trzymamy w dłoniach pudełko przewiązane wstążką i zastanawiamy się, co może kryć jego wnętrze. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także dawać. Wyszperać fajny prezent to dziś prawdziwa sztuka. Oryginalny, a przy tym użyteczny - w zależności, co kto lubi. Częste stało się podarowanie rzeczy wykonanych z drewna. Są to proste, a jednocześnie wytworne przedmioty, które będą cieszyły oko niejednego estetę.
Autor: desi.italy

Idealne prezenty – co kupić, żeby sprawić radość?

Święta, urodziny i rocznice – to zwykle wtedy obdarowujemy się prezentami. To wiąże się więc z dylematem: co kupić? Każdy ma inny gust i przy okazji wymagania, ale najważniejsze, żeby nie wybierać prezentu dla siebie.
Jesienne kwiaty
Autor: EandJsFilmCrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/ean

Kwiaty online

Bukietkwiatów zamówionych przez internet może być wspaniałym niespodzianką z powodu różnych okazji. Kwiaciarnia Lublin, Częstochowa i Poznań mają w swojej ofercie doręczenie kwiatów do odbiorcy w ciągu całej doby. Kupowanie kwiatów przez internet otwiera nowe możliwości uczynienia prezentu dla dla kogoś ważnego czymś szczególnie niebanalnym oraz niezapomnianym. Przyjrzyjmy się co po wpisywaniu wybranych kwiaciarni w polsce oferuje nam internet.
duże zakupy
Treści źródłowe: pixabay.com

Ferwor przedświątecznych procesów zakupowych

Pośpiech i presja perfekcyjnych świąt sprawiają, iż Polacy dają się nabrać na tricki marketingowe oraz wydają więcej pieniążków niż na co dzień. Jednak podarki nabywane w ostatniej chwili zwykle są najmniej trafione. Z tej przyczyny Polacy najczęściej chcą dostać gotówkę. Polacy są w święta bardziej szczodrobliwi i spontaniczni w nabywaniu, chociaż i na co dzień powyżej połowa z nich zupełnie nie planuje swych wydatków. Spontaniczne podejście do przedświątecznych nabytków, zatem zostawienie ich na ostatni moment, może powodować, że uiścimy za przepływowy ogrzewacz wody więcej aniżeli normalnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.