Zawód
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Perspektywiczna praca w automatyce przemysłowej

Duży odsetek ekspertów od spraw polityki socjalnej twierdzi, że w naszym kraju brakuje specjalistów z różnych zawodów. Jest to rezultatem tego, że aktualnie jest zbyt wielka presja na zaliczenie studiów uniwersyteckich. Szkoły zawodowe przestały istnieć. Młodzi Polacy zaliczają kierunki, gdyż są przepychani na wyższe lata.
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Zawód programista

Informatyk to człowiek, który na brak ofert na zrealizowanie kariery nie może narzekać. Jest to w Polsce obecnie najlepiej płatny zawód. A każda firma bez względu na jej branże posiada swoich oddziałach, sekcję IT. Na rynku otwiera się także dużo agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których posadę znajdzie również programista.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Gdzie można odnaleźć rzetelnego prawnika?

Jeśli potrzebny jest nam prawnik często opieramy się na rekomendacji bliskich albo przyjaciół. Jeśli jednakże nikt z naszego środowiska nie korzystał do tej pory z usług kancelarii adwokackiej najlepiej będzie dla nas szukać w sieci. Ma to swoje dobre i złe strony, ale pozytywów jest dużo więcej.
pomiar
Autor: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Treści źródłowe: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Co robi geodeta

Na pewno choć raz, prowadząc auto, gwałtownie zwolniliście, widząc człowieka w żółtym plastronie, schylającego się nad trójnogim statywem. Zaraz potem zorientowaliście się, że to nie drogówka, a geodeta wykonujący swoje prace. Właściwie to jakie?
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak podbić rynek pracy?

Nasze realia od wielu lat służą wyraźnie rosnącemu bezrobociu. W dodatku świeżo upieczeni magistrowie i inżynierowie mają niemałe kłopoty w szukaniu dobrej pracy. Najdzielniejsi zwykle sobie poradzą.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Radca prawny - zawód z przyszłością

Coraz bardziej wziętym zawodem jest radca prawny. Żeby nim zostać trzeba ukończyć studia magisterskie na uczelni prawniczej w naszym kraju albo za granicą pod warunkiem, że studia te uznane są za równorzędne w Polsce. Następnie ukończyć aplikację radcowską i zostać zapisanym na listę radców prawnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.