Zawód
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Zawód programista

Informatyk to człowiek, która na brak ofert na zrealizowanie kariery nie może być niezadowolona. Jest to w Polsce obecnie najlepiej opłacalny zawód. A każda firma bez względu na jej profil ma swoich strukturach, dział IT. Na rynku powstaje się także dużo agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę dostanie również programista.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Perspektywiczna praca w automatyce przemysłowej

Wielu badaczy od spraw polityki socjalnej wskazuje, że w naszym kraju mamy deficyt fachowców z różnych fachów. Jest to rezultatem tego, że aktualnie istnieje zbyt znacząca presja na zaliczenie studiów magisterskich. Szkoły zawodowe odeszły do lamusa. Młodzi ludzie kończą uczelnię, ponieważ są przepychani na kolejne lata.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Gdzie można odnaleźć rzetelnego prawnika?

Gdy potrzebny jest nam prawnik zazwyczaj kierujemy się rekomendacją bliskich albo znajomych. Jeśli jednakże nikt z naszego otoczenia nie korzystał do tej pory z usług adwokata najlepiej będzie nam szukać w sieci. Ma to swoje dobre i złe strony, ale pozytywów jest o wiele więcej.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak podbić rynek pracy?

Polskie realia od wielu lat służą wyraźnie rozwojowi bezrobocia. Na pewno zestresowani absolwenci studiów wyższych mogą mieć niemałe problemy przy poszukiwaniach dobrej pracy. Najdzielniejsi zawsze świetnie sobie radzą.
pomiar
Autor: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Treści źródłowe: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Co robi geodeta

Na pewno choć raz, prowadząc auto, gwałtownie zwolniliście, widząc człowieka w żółtym plastronie, schylającego się nad trójnogim statywem. Zaraz potem zorientowaliście się, że to nie drogówka, a geodeta wykonujący swoje prace. Właściwie to jakie?
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Radca prawny - zawód z przyszłością

Coraz bardziej wziętym zawodem jest radca prawny. Żeby nim zostać trzeba ukończyć studia magisterskie na uczelni prawniczej w naszym kraju albo za granicą pod warunkiem, że studia te uznane są za równorzędne w Polsce. Następnie ukończyć aplikację radcowską i zostać zapisanym na listę radców prawnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.