Ciało
estetyka twmedyarzy warszawa
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Treści źródłowe: www.apteka-zdrowie.eu

Botox w Warszawie receptą na lepsze samopoczucie!

Dzisiejszy świat jest głęboko zakorzeniony sprawach powierzchownych. Wszyscy muszą wyglądać nienagannie pod groźbą uszczypliwych uwag ze strony otoczenia. Coraz częściej nawet dzieci porzucają dzieciństwo aby poczuć się atrakcyjnie zakładając makijaż i robiąc wszystko by prezentować się jak atrakcyjna modelka z okładki.
kobieta
Autor: DER-MED
Treści źródłowe: DER-MED

Co znajdziemy na wyposażeniu salonu kosmetycznego?

Prawidłowo funkcjonujący i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, w którym panie mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, sprawnie działające salony mają bogatą ofertę, która obejmuje dziesiątki działań i zabiegów upiększających ciało.
Serum z kwasem hialuronowym
Treści źródłowe: www.nantes.pl

Zatrzymaj młodość na dłużej

Któż z nas nie chciałby być wiecznie młody? Ta mocna chęć utrwalenia młodości podnieca gatunek ludzki od bardzo odległych czasów. Panie od wielu lat już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł długowieczności jest kwas hialuronowy. To dzięki jego cudownym właściwościom skóra będzie dłużej jędrna i nawodniona.
Autor: Sport-shop.pl

Wszystko dla kondycji - trambambula, badminton, atlasy, rolki itp.

Od dłuższego czasu wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zdrowia. Gdy codziennie pracujemy na siedząco zaleca się, żeby chociaż piętnaście minut dziennie poświęcić na krótkie rozciągnięcie się. Dłuższy brak ruchu bowiem może nam zaszkodzić, warto więc zastanowić się nad formą uprawianego sportu.
jazda na nartach
Autor: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wypoczywać na urlopie i w weekend?

Wersalka, odbiornik telewizyjny, mecz, napój alkoholowy oto stereotypowy obraz polskiego fana piłki nożnej. Prawdziwy fan sportu z brzuszkiem piwnym lub z poważną otyłością musi przestać być synonimem mężczyzny po pięćdziesiątce. Sport, a zwłaszcza piłka nożna to piękne widowisko, jednak, aby podtrzymywać zdrowego ducha konkurencji wśród swoich dzieci i wnuków panowie powinni udać się poza mieszkanie i dać przykład swoją postawą, a przy okazji zwrócić uwagę na swoje zdrowie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.