Warszawa
Drukarki sieciowe Konica Minolta
Autor: Effective Public Relations
Treści źródłowe: Effective Public Relations

Wydrukuj wszystko co potrzebujesz

Przedsiębiorstwo musi się reklamować, bo szybko zgubi się w kapitalistycznej puszczy. Już od ponad połowy stulecia marketing jest uznawany za naukę i obowiązkowy dział w przedsiębiorstwie. Postęp technologiczny sieci internetowej dał nowe opcje, ale ciągle niebywale skuteczna okazuje się reklama zewnętrzna. Wynajem dużych powierzchni reklamowych i druk ulotek to w dalszym ciągu fundament dla biznesu.
Wypożyczalnia samochodów
Autor: Tracie Hall
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szybkie i bezproblemowe zwiedzanie stolicy Polski

Warszawa, pomimo znaczących zniszczeń wojennych, jest interesującym miejscem które warto zobaczyć. Zobaczymy tu dużo muzeów, teatrów, zabytkowych kościołów, kamienic, parków czy założeń urbanistycznych.
Autor: Richard Hsu

Wynajem samochodu w stolicy

Warszawa to największe Polskie miasto. Odwiedzają je zarazem turyści, jak i ludzie ze świata biznesu. Niejednokrotnie wypożyczenie samochodu w trakcie obecności w stolicy to idealne wyjście dla tych, nie których ważna jest swoboda i nie chcą przemieszczać się przy pomocy środków komunikacji miejskiej lub korzystać z usług taksówkarzy.
obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo światowego kryzysu, możemy spostrzec spore zainteresowanie firm z zagranicy naszym państwem. Co raz więcej biznesmenów z całego globu decyduje się na takie szalone ryzyko i zamierza robić interesy nad Wisłą. I najczęściej im się to udaje. W największych miastach Polski można zauważyć dużą ilość obcokrajowców, którzy stali się integralną częścią polskiego społeczeństwa. Nikogo już nie ekscytuje język angielski, czy francuski, usłyszany w porannym autobusie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.