Ból
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Jak rozwiązywać problemy zdrowotne w trakcie snu?

Zdrowy i sielski sen, to najwspanialszy kosmetyk, zapewniający świeży wygląd każdego dnia. Aby zawsze budzić się we wspaniałej formie i pełnym entuzjazmu, należy pamiętać o kilku naczelnych zasadach. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie pokoju, w którym śpimy, opuszczenie rolet oraz pobycie się źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest wybór komfortowego materaca i odpowiedniej poduszki, które podczas wypoczynku pomogą rozluźnić kręgosłup, stawy oraz mięśnie.
Autor: PR Solution

Zbawienny wpływ soli bocheńskiej na organizm i jego funkcjonowanie

Dawnymi czasy sól była cenna jak kamienie szlachetne. Żupy solne w dawnej Polsce najczęściej mieli w posiadaniu najbogatsi panowie lub sam władca. Dziś sól kuchenna stała się powszechna. Cenniejsze stały się sole lecznicze, chętnie używane w ośrodkach odnowy biologicznej i w domach.
kobieta
Autor: Thalac
Treści źródłowe: Thalac

Twoje własne SPA

Planujesz posiadać własny gabinet odnowy biologicznej? Dobra idea! Oto garść przydatnych rad, które pomogą ci w tym zamyśle. Najpierw znajdź dobrą lokalizację na twój gabinet, najlepiej w środku miasta.Gdy już zaprojektujesz wystrój, czas na nabycie przyrządów. Najważniejszym przyrządem w gabinecie SPA jest autoklaw kosmetyczny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.