Nadruki
Koszulki z limitowanej serii Baby-G
Autor: CASIO Baby-G
Treści źródłowe: CASIO Baby-G

Co to jest sitodruk?

Jest dużo technik, wykorzystywanych do drukowania. Jedną z nich jest druk sitowy. Technika ta jest obecnie dosyć chętnie stosowana. Polega na użyciu szablonu i siatki w formie drukowej. Siatka jest wykonana z rozmaitych surowców, na przykład z włókien tekstylnych czy metalu.
drukarka
Autor: Epson
Treści źródłowe: Epson

Torby papierowe Poznań

W dzisiejszych czasach ogrom trudności z kwestiami związanymi ze środowiskiem naturalnym wciąż wzrasta. Jednym z takich problemów jest duża ilość śmieci. Warto więc obecnie zwracać wielką uwagę na to, ile wyrzuca się na śmieci, jak i na to czy w hipermarkecie w trakcie robienia zakupów wybiera się worki foliowe, czy też bardziej rekomendowane ekologiczne torby papierowe?

Koszulki z nadrukami - zobacz jak powstają

Obecnie prawdopodobnie nikt nie wyobraża sobie towarów sklepu odzieżowego bez ubrań z nadrukami. Nadruki wykonuje się najczęściej na T-shirtach, zarówno damskich, jak i męskich. Do ich tworzenia używane są zazwyczaj maszyny sitodrukowe. Nadruki tego typu mogą mieć najróżniejszą tematykę. Tworzy się je w każdej barwie, a ich jakość jest coraz wyższa w miarę, jak ulepszana jest technologia. Jakiś czas temu bluzka z nadrukiem wymagała prania na lewej stronie i w niewielkiej temperaturze, a pomimo tego nierzadko rysunek niszczył się. Rozwój technologii spowodował poprawę jakości rysunków. Tworzenie ich stało się w ostatnim czasie bardzo powszechne. Obserwuje się to na przykładzie haseł w rodzaju „maszyna do sitodruku na koszulkach cena”, wpisywanych w wyszukiwarki internetowe. Umożliwia to również rozeznanie się w kosztach takiego urządzenia.
torby
Autor: http://torbydlafirm.pl/
Treści źródłowe: http://torbydlafirm.pl/

Torby ekologiczne

Wychodząc do sklepu nie zapominamy nigdy o tym, w czym sprawunki doniesiemy do mieszkania. Bardzo powszechne, bo ekologiczne i całkiem tanie, jest użycie toreb wielokrotnego zastosowania. Zwykle za parę złotych da się je zakupić w dowolnym sporym markecie czy sklepie spożywczym, żeby następnie, kiedy znów się tam pojawimy, nie szarpać się z rwącymi się foliówkami a także, co właśnie jest tym ekologicznym aspektem, nie zarzucać nimi świata. A jak już zdarzy się nie pamiętać o płóciennej torebce, nabywamy kilka jednorazówek, które czasem są używane do innych, kolejnych celów, a niekiedy wyrzucane przez nas od razu po wypakowaniu zakupów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.