Marketing
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Ponieważ słysząc takie hasła jak: "To są czary mary" niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by lepiej poznać techniki NLP. Lecz czy nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Szczególnie, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
Drukarki sieciowe Konica Minolta
Autor: Effective Public Relations
Treści źródłowe: Effective Public Relations

Wydrukuj wszystko co potrzebujesz

Przedsiębiorstwo musi się reklamować, bo szybko zgubi się w kapitalistycznej puszczy. Już od ponad połowy stulecia marketing jest uznawany za naukę i obowiązkowy dział w przedsiębiorstwie. Postęp technologiczny sieci internetowej dał nowe opcje, ale ciągle niebywale skuteczna okazuje się reklama zewnętrzna. Wynajem dużych powierzchni reklamowych i druk ulotek to w dalszym ciągu fundament dla biznesu.
bus_ikonografika

Współcześnie, możliwe jest kreowanie dowolnych form graficznych – parę słów odnośnie reklamy w autobusie

Praktycznie każda sfera nauki jest na tyle złożona, że niewielu może przyznać, że w jakiejkolwiek z nich jest rzeczywiście specjalistą. Weźmy pod uwagę przeciętne przedsiębiorstwo produkcyjne, w którym wyróżniamy takie sfery działalności jak transport, dystrybucja, finanse czy marketing.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.