Fotografia

Profesjonalny sklep fotograficzny

Każdy branżowy sklep jest punktem, do jakiego klienci zachodzą nie tylko dokonać zakupu. W sklepie z instrumentami dożą do rozmową nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej pasjonatem muzyki, który zna mnóstwo riffów, umie je bez pomyłki zagrać, a także podpowiedzieć w wyborze sprzętu, wzmacniaczy, strun i pozostałych. W punkcie budowlanym – klient chce otrzymać nie tylko faktury i zakupów, ale też specjalistycznych podpowiedzi, doświadczenia i wsparcia, które może wykorzystać w swoich projektach budowy, remontów czy pozostałych prac. Dotyczy to też sklepów fotograficznych.
Fotografia
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Fotograf produktów - czy to dobry zawód

Sporo zaczynających karierę fotografów mówi głównie o zaczęciu kariery jako fotograf sesyjny. Nie jest to kiepski pomysł, ale zaczęcie kariery w tego typu profesji związane jest z dużą konkurencją. Znacznie prościej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
Fotograf w pracy

Różne rodzaje fotografii

Niewysokie ceny aparatów fotograficznych oraz możliwość cyfrowego zapisu sprawiły, że fotografia stała się dostępna dla mas. Nie poszło to w parze z poziomem fotografii. Jak twierdzi Barbara, pracująca w studio fotograficznym, ciągle jest zapotrzebowanie na profesjonalne sesje zdjęciowe w Warszawie. Firmy czy osoby prywatne potrzebują fotografa z wiedzą, który zrobi zdjęcia o jakie im chodzi. Jak zatem prezentuje się obecny rynek profesjonalnej fotografii i co jest popularne?

Dobre zdjęcie w CV to podstawa

Poszukiwania pracy to dla części nieprzyjemny temat, ale jak wiadomo ważnym elementem jest aktualne CV. To tu dobre wrażenie da się zrobić dzięki zdjęciu. Zwykle poszukiwania pracy wyglądają identycznie i najtrudniejszym etapem jest konstruowanie dobrego CV, a potem listu motywacyjnego. Fotografię traktujemy jako coś nieważnego, umieszczając sztuczne ujęcia z dowodu osobistego.
zdjęcie
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje fotograficzne dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" znaleźć ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. Oferty służą tak udokumentowaniu kluczowej dla nas sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu sesjach fotograficznych? W jakim celu będziemy mogli takie zdjęcia wykorzystać?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.