Światło
Reklama zewnętrzna
Autor: Jan Tik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Reklamy, które są skonstruowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość stosuje już od tysięcy lat. Kiedy 20. stuleciu badacze odsłonili starożytne miasto Pompeje, które zostało zakryte przez popioły i zniszczone lawą z eksplozji Wezuwiusza, odkrył tam plakaty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.

Zacznij tegoroczny sezon na rower

Okres wakacyjny w pełni. Wobec tego temperatury nam sprzyjają. W ciągu dnia, gdy żar leje się z nieba, ze wsparciem nadciągają lokalne kąpieliska. Za to wieczór to wytchnienie dla naszych zmęczonych organizmów. Dopiero, gdy zniknie słońce wykazujemy ochotę na dłuższe wyjście na poza dom.
Tatuaże
Treści źródłowe: Nomar.com.pl

Tatuaże oraz naklejki na szyby

Niegdyś w wielu kulturach tatuaż mogli sobie zrobić tylko nieliczni. Zazwyczaj byli to plemienni wojowie. Przyozdabianie ciała tatuażem miało znaczenie ceremonialne. Następnie tatuaże robili sobie zwykli ludzie, ale na ogół był on kojarzony z przestępczym półświatkiem. Z czasem niemniej jednak uległo to zmianie. Tatuaże zaczęli robić aktorzy, muzycy a nawet działacze polityczni.

Nowoczesne malowanie po szkle

Szyba nie musi być tylko bezbarwnym fragmentem szkła. Nudne przezroczyste szyby powoli odchodzą w zapomnienie. Coraz częściej są wymieniane na zdobnicze naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju kompozycje, którymi można przesłonić nawet całą powierzchnię szyby. Szybę można również upiększyć dzięki naklejce w ładnym odcieniu, która naklejona na cały obszar szkła, dokładnie osłoni środek pomieszczenia. Nie denerwujmy się, o utratę światła w pomieszczeniu: w środku zostanie tak samo dużo światła jak po powieszeniu jasnej firanki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.