Angielski
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Dowiedz się najważniejsze newsy

W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość chociaż trzech obcych języków zdaje się być podstawą. Niestety niezbyt wielu spomiędzy nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej znany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy przeważa niemiecki.
zajęcia z języka angielskiego
Autor: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Dobiegły końca wakacje, dzieci wracają do szkół. To świetny czas, abyśmy i my pomyśleli o poszerzeniu wiedzy lub pozyskaniu absolutnie nowych umiejętności. Może rozpoczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na początek kursu. Przede wszystkim musimy najpierw zdecydować jakiego języka pragniemy się nauczyć.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Tłumacz języków obcych – czyli zawód przyjemny i pożyteczny

Obecnie trudno funkcjonować na rynku pracy bez znajomości języków obcych, w szczególności bez znajomości j angielskiego. Działy HR coraz częściej żądają, aby ich przyszli pracownicy byli wyposażeni szereg umiejętności, między innymi opanowanie języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę .
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

W jaki sposób szkołę językową?

Od początku szkoły średniejrodzice nam powtarzają, że język obcy to obowiązek. Z regułyniewielu z nas bierze to na poważnie, jednak poszukując pracy, rozumiemy zaniedbanie. Nie jest zbyt późno na nadrabianie zaległości. Należy tylko zdecydować się na dobre szkoły językowe szczecin.
Jak wychować poliglotę
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Angielski i hiszpański - najważniejsze języki na świecie

Aktualnie znajomość języków obcych ma wielkie znaczenie. Pozwala na uzyskanie więcej płatnej pracy,umożliwia porozumiewanie się z osobami z zagranicy, a także ułatwia zagraniczne wycieczki. Językowa bariera komunikacyjna jest zjawiskiem bardzo negatywnym, a zarazem nieprzyjemnym. Z tego powodu nauka języków jest niezwykle istotna. W programach szkół języki należą do przedmiotów obowiązkowych, są też w programie studiów dziennych.
obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo światowego kryzysu, możemy spostrzec spore zainteresowanie firm z zagranicy naszym państwem. Co raz więcej biznesmenów z całego globu decyduje się na takie szalone ryzyko i zamierza robić interesy nad Wisłą. I najczęściej im się to udaje. W największych miastach Polski można zauważyć dużą ilość obcokrajowców, którzy stali się integralną częścią polskiego społeczeństwa. Nikogo już nie ekscytuje język angielski, czy francuski, usłyszany w porannym autobusie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.