Masaż

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnimi czasy niezmiernie atrakcyjny – w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, by poprawić kondycję oraz pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje zaplanowane zamierzenia.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Treści źródłowe: Elite

Niecodzienne zabiegi upiększające

Panie słyną z tego, że potrafią cierpieć, gdy w zamian mogą stać się szczuplejsze. Niemiłe zabiegi, kremy z ptasim guanem – to jeszcze nic. Depilacja całego ciała woskiem to dla pań typowy zabieg kosmetyczny. Mało tego – teraz poddajemy się nowym zabiegom i to laser ipl prowadzi do tego, że jesteśmy bardziej kobiece.
Autor: PR Solution

Zbawienny wpływ soli bocheńskiej na organizm i jego funkcjonowanie

Kiedyś sól była cenna jak kosztowności. Żupy solne w dawnej Polsce najczęściej posiadali najbogatsi panowie lub sam władca. Współcześnie sól kuchenna stała się powszechna. Bardziej warte stały się sole lecznicze, chętnie używane w ośrodkach Spa i w domowym użytku.
Apteczka samochodowa
Treści źródłowe: czarmed.pl

Pomoc przedmedyczna – ważny obowiązek

Wyobraź sobie taką sytuację. Podróżujesz autem. Twoim oczom uwidocznia się wypadek samochodowy. We wnętrzu aut są uwięzione ofiary. Któraś z nich może potrzebować pierwszej pomocy. Przejedziesz obojętnie, czy ocalisz komuś życie? Musisz pomóc, to Twój obowiązek! Jednakże pomoc przedmedyczna to przedsięwzięcie, do którego specjalistyczne narzędzia nie są wymagane.
Masażysta
Autor: Norton Gusky
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Popularność masażu - Masaż jest popularny od wieków

Dzisiaj ludzie rzeczywiście chętnie wykorzystują jego działanie, skwapliwie sięgając do technik znanych w przeszłości. Na rynku wykonywane są różne rodzaje masaży, jakich funkcją jest osiągnięcie określonych wyników, toteż każda osoba będzie w stanie znaleźć faktycznie zadowalającą dla siebie propozycję.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.