Masaż
Masażysta
Autor: Norton Gusky
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Popularność masażu - Masaż jest popularny od wieków

Aktualnie ludzie naprawdę chętnie wykorzystują jego działanie, czasami sięgając do technik istniejących w przeszłości. Na rynku oferowane są różne rodzaje masaży, których zadaniem jest osiągnięcie określonych wyników, tym samym każda osoba będzie mogła odnaleźć faktycznie odpowiednią dla siebie propozycję.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Treści źródłowe: Elite

Niecodzienne zabiegi upiększające

Panie podobno są w stanie torturować się, jeśli w zamian mogą stać się szczuplejsze. Niemiłe operacje, smarowidła z ptasim guanem – to jeszcze nic. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań typowy zabieg kosmetyczny. Co ciekawe – dzisiaj oddajemy się nowym krzywdom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy bardziej kobiece.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnio niezmiernie popularny – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, żeby udoskonalić formę jak również pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia zaplanowane zamiary.
Autor: PR Solution

Zbawienny wpływ soli bocheńskiej na organizm i jego funkcjonowanie

Dawnymi czasy sól była cenna jak kamienie szlachetne. Żupy solne w dawnej Polsce najczęściej mieli w posiadaniu najbogatsi panowie lub sam władca. Dziś sól kuchenna stała się powszechna. Cenniejsze stały się sole lecznicze, chętnie używane w ośrodkach odnowy biologicznej i w domach.
Apteczka samochodowa
Treści źródłowe: czarmed.pl

Pomoc przedmedyczna – ważny obowiązek

Wyobraź sobie taką sytuację. Podróżujesz samochodem. Twoim oczom pokazuje się wypadek samochodowy. We wnętrzu aut są uwięzione ofiary. Któraś spośród nich może wymagać udzielenia pomocy. Pojedziesz dalej, czy ocalisz komuś życie? Musisz udzielić pomocy, to Twój obowiązek! Niemniej jednak pomoc przedmedyczna to przedsięwzięcie, do jakiego specjalistyczne urządzenia nie są niezbędne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.