Masaż
Autor: PR Solution

Zbawienny wpływ soli bocheńskiej na organizm i jego funkcjonowanie

Dawnymi czasy sól była cenna jak kamienie szlachetne. Żupy solne w dawnej Polsce najczęściej mieli w posiadaniu najbogatsi panowie lub sam władca. Dziś sól kuchenna stała się powszechna. Cenniejsze stały się sole lecznicze, chętnie używane w ośrodkach odnowy biologicznej i w domach.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to od pewnego czasu bardzo popularny – w szczególności wśród kobiet - sport. Większa część pań, ażeby udoskonalić kondycję jak również pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamiary.
Masażysta
Autor: Norton Gusky
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Popularność masażu - Masaż jest popularny od wieków

Dziś ludzie rzeczywiście chętnie wykorzystują jego działanie, niekiedy sięgając do technik znanych w przeszłości. Na rynku wykonywane są różne rodzaje masaży, których zadaniem jest osiągnięcie konkretnych efektów, wobec tego każda osoba będzie mogła odszukać najbardziej stosowną dla siebie propozycję.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Treści źródłowe: Elite

Niecodzienne zabiegi upiększające

Kobiety słyną z tego, że są w stanie cierpieć, jeśli w zamian mogą stać się urodziwe. Trudne zabiegi, kremy z podejrzanymi składnikami – to jeszcze nic. Depilacja gorącym woskiem to dla kobiety typowy zabieg. Co ciekawe – dzisiaj poddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy bardziej kobiece.
Apteczka samochodowa
Treści źródłowe: czarmed.pl

Pomoc przedmedyczna – ważny obowiązek

Wyobraź sobie taką sytuację. Podróżujesz samochodem. Twoim oczom pokazuje się wypadek samochodowy. We wnętrzu aut są uwięzione ofiary. Któraś spośród nich może wymagać udzielenia pomocy. Pojedziesz dalej, czy ocalisz komuś życie? Musisz udzielić pomocy, to Twój obowiązek! Niemniej jednak pomoc przedmedyczna to przedsięwzięcie, do jakiego specjalistyczne urządzenia nie są niezbędne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.