Apteki
tabletki

Wirtualna apteka

Styczeń i luty to okres w którym grypa i wszelkie infekcje dotykają najwięcej osób. Kolejki do internistów, kaszlący ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i szkołach. Zwykłe apteki są pełne pacjentów, długie kolejki rekonwalescentów i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką gorączką i bolącym już gardłem doprowadzają do tego, że szukamy innych rozwiązań do zdobycia potrzebnych leków.
Tabletki
Autor: domzdrowia.pl
Treści źródłowe: http://www.domzdrowia.pl

Jak wybrać środki i leki bez recepty

Istnieją dolegliwości, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Robimy coś by zaradzić im we własnym zakresie wykorzystując dostępne bez recepty preparaty. Musimy jednakże uważać dokonując wyboru. Pamiętajmy by przeczytać z uwagą wszelkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, aby nie wyszło, że kupiony preparat nam szkodzi a nie pomaga.
tabletki na gardło
Treści źródłowe: flickr.com

Wartość franczyzy apteki

Założenie swojej apteki jest powiązane ze sporym ryzykiem szybkiej upadłości, a także z różnorodnymi kłopotami legislacyjnymi, którym ciężko sprostać. Czy należy ryzykować tak wiele, skoro możliwości na rynku obfitują w inne, bardziej pragmatyczne wyjścia, jakie nie narażają inwestora na zbyt wielkie straty?
Pod kloszem
Autor: flakeparadigm
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/flakepardigm/3538195638/

Jak modnie prowadzić marketing.

Reklama jest nieodzownym przyjacielem właścicieli firm, ułatwiającym prowadzenie firmy i pomagającym w zdobywaniu nowych klientów.
Formy reklamy są różne, zaczynając na bezpośredniej formie zachęcania potencjalnych klientów do kupna, np poprzez szyldy przed sklepem bądź roznoszenie ulotek, a na marketingu w sieci i na stronach internetowych kończąc.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.