Klient
Telebim
Autor: http://www.freeimages.com
Treści źródłowe: http://www.freeimages.com

Reklama na dużym ekranie

Porządnie przewidziana kampania reklamowa to zapewniony sukces jakiejkolwiek firmy, niezależnie od tego, czy jest już na rynku, bądź jest to nowo powstająca firma. Komunikat reklamowy przesyłany za pomocą telebimu najbardziej zapada w pamięci potencjalnego klienta.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to teraz często stosowany sposób pomiaru ich umiejętności, lecz także oszacowania tego jakie cechy pracowników są potrzebne na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieznacznie ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju technik kontroli.
Drukarnia
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Wyjątkowo korzystna oferta drukarni

Drukarnie w Małopolsce proponują konsumentom skorzystaniem z ich usług na doskonałym poziomie niesamowicie ciekawą i korzystną cenowo ofertę. Firmy podejmujące współpracę, np. na druk ulotek specjalnie dla firmy, a więc z logo i nazwą jednostki, wybierają przetestowane drukarnie. Zaoferować mogą one usługi o wysokim standardzie, niewygórowane ceny, a także szeroki pakiet zniżkowy dla stałych klientów. Dodatkowo w drukarniach mają miejsce nierzadko promocje, na które przedsiębiorcy czekają długo. Wiedzą w końcu, że stawiają na doskonałą jakość.
drukarka
Autor: Epson
Treści źródłowe: Epson

Leasing sprzętu biurowego

Kserokopiarki Wrocław i opieka dla dziecka – czyli jakie usługi znajdziesz w Internecie. Powszechność branży usługowej w sieci raczej nikogo nie dziwi. Dla wielu Internet to nie tylko użytkowe narzędzie, ale przy okazji drugie życie i główne źródło wiedzy. Są tacy, którzy także na zakupy spożywcze wybierają się tylko do komputera. Co znajdziemy w sieci, a co powoli do niej trafia?
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Przywiązanie w cenie złota

O lojalność swojego otoczenia zabiega każde przedsiębiorstwo. Wierność dwóch grup okazuje się w tym miejscu kluczowa: klienci oraz pracobiorcy. W jaki sposób jednak przekonać do nas te osoby a także w jaki sposób działać, by atrakcyjna propozycja innych przedsiębiorstw nie przekonała ich do zmiany preferencji?
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Ponieważ słysząc takie hasła jak: "To są czary mary" niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by lepiej poznać techniki NLP. Lecz czy nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Szczególnie, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
Kodeksy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Dobra kancelaria w Krakowie

W Polsce każdego roku wykazuje się coraz więcej spraw rozwodowych. Mało optymistyczne są raporty, które pokazują, iż tego typu sprawy w sądzie są rozwiązywane wśród małżeństw z małym stażem, tylko kilkuletnim. Duża ilość par rozstaje się już w pierwszym roku po zawarciu aktu małżeństwa, a większość rozwodników to osoby, które nie przekroczyły nawet 30 roku życia.
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Uznawana za jedną z największych i najbardziej znanych firm rowerowych w Europie marka Kross jest szczególnie rozpoznawalna w kraju. Nasz kraj jest niesamowicie otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty i urządzenia firmowe, zwłaszcza rowery, selekcjonowane są analizując ich jakość.
Autor: HEMMERSBACH

Programy lojalnościowe - warto inwestować?

Już od jakiegoś czasu słychać o przeróżnych programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa bardzo często stosują tego rodzaju działania, bo zapewniają tworzenie pozytywnych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe implementowane są chętnie, bo to łatwe i efektywne działanie.
witryna sklepowa
Autor: Viktor & Rolf
Treści źródłowe: Viktor & Rolf

Skuteczne Analizy marketingowe

Badania marketingowe przeprowadza się, aby zmniejszyć ryzyko podjęcia błędnych decyzji. Ułatwiają też pozyskać rekonesans na temat nowego projektu. Testy prowadzi się w różnym zakresie, i udzielają wiadomości menadżerom na temat odbieranej promocji jakiegoś produktu lub przyjęciu przez społeczeństwo spotu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.