Kursy
zajęcia z języka angielskiego
Autor: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Skończyły się wakacje, dzieciaki wracają do szkół. To świetny moment, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się albo zdobyciu absolutnie nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć nowego języka obcego? Początek jesieni to doskonały moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim należy najpierw zdecydować jakiego języka chcielibyśmy się nauczyć.
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

We współczesnych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie wpływa na tryb życia. Ponieważ z jasnych względów nie można cofnąć się w czasie, znakomitym pomysłem na zadbanie o własne zdrowie i kondycję jest regularne i niezbyt intensywne, ale sprawiające przyjemność ćwiczenia.
nauczyciele
Treści źródłowe: flickr.com

Szkolenia nauczycieli sposobem na rozwój

Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież nic w tym skomplikowanego... Trzeba tylko opowiadać o danych częściach programu i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem ułożyć sprawdzian. Nauczyciel jest w pracy przecież ledwie paręnaście godzin w tygodniu, ponadto dostaje całe dwa miesiące wakacji - tylko pozazdrościć. To bardzo błędne myślenie.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Kończąc lat osiemnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie ważnym wyborem, czym się zająć. W dobie kryzysu, odnalezienie dobrze płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a skończenie ogólniaka w żaden sposób tego nie upraszcza. Jeśli dalej chcemy się uczyć, alternatywnym dla studiów pomysłem jest policealne studium, zwiększające kompetencje i w szybszym czasie gwarantujące umiejętności do przyjęcia pracy w zawodzie.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szkoły dla dorosłych

Publiczna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie edukują osoby pragnące nadgonić oświatowe braki.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Edukacja policealna

Przykład ostatniego pokolenia, które ukończyło studia doskonale pokazał, że studia nie gwarantują dobrze płatnej pracy. Coraz większa liczba młodych osób rozmyśla nad kontynuowaniem nauki w ramach szkół policealnych. Często wybierane są też kursy zawodowe. Młodzi ludzie spostrzegli bowiem, że od wykształcenia bardziej istotny jest zawód. Aktualnie profesjonalny cieśla może zarobić kilkakrotnie więcej niż magister po renomowanym uniwersytecie. Absolwenci uczelni wyższych natomiast skarżą się na trudności ze znalezieniem pracy w zawodzie.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że w czasie rozstrzygających egzaminów przychodzi moment słabości, gorszy dzień bądź po prostu brak szczęścia. Niedobrze napisany test maturalny może sprawić, że nie pójdziesz na wymarzone studia.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Kursy językowe Moose gwarantują sprawną oraz solidną naukę każdego języka obcego. Nasza szeroka oferta kursów i szkoleń zawiera kursy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak łatwo się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla ludzi spoza kraju. Oczywiście od licealistów, dla jakich polski jest językiem ojczystym, oczekuje się czegoś o wiele więcej, niż od ludzi, co po prostu chcą zrozumieć ten język: znajomości wierszy, znajomości literatury, historii najsłynniejszych pisarzy, oraz historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, które użyteczne są raczej tylko w szkole i nigdy potem. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, mimo to wychodzi na to, że jednak nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta , a także świetny poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zyskała uznanie wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.