Kursy
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

W dzisiejszym świecie stres i wszędobylska komputeryzacja w istotnym stopniu wpływa na tryb życia. Ponieważ z jasnych przyczyn nie można cofnąć się w czasie, cudownym sposobem na zadbanie o swoje zdrowie i kondycję jest regularne i niezbyt intensywne, ale sprawiające ulgę ćwiczenia.
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

Dziś szkolenia sprzedażowe dla pracowników przedsiębiorstw, zajmujących się managementem zaliczają się niemal do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na tego rodzaju szkolenia menedżerskie, które są wedle rynku doskonałej jakości. Niektórym nasuwa się pytanie: z jakich powodów oferta skierowana do kierownictw, managementu i brygadzistów, odnosząca się do kursów dokształcających oraz kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak ciekawa i rozchwytywana? Warto skorzystać z opcji, jaką dają szkolenia menedżerskie oraz nie przestawać się stale kształcić.
nowoczesna szkoła

Nowoczesne doskonalenie zawodowe pedagogów

Współcześnie, kiedy technologia ewoluuje z niezwykłą prędkością, trzeba dopasowywać swój zasób wiedzy a także umiejętności do rosnących wymagań. Jednym z takich zawodów jest nauczyciel. Miejscem gdzie mogą się oni szkolić jest choćby taki ośrodek doskonalenia nauczycieli. Czemu jest to takie istotne?
zajęcia z języka angielskiego
Autor: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Skończyły się letnie miesiące, dzieciaki powróciły do szkolnych ławek. To doskonały czas, abyśmy i my pomyśleli o dokształceniu się albo uzyskaniu absolutnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to wspaniały czas na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim należy najpierw zadecydować jakiego języka pragniemy się nauczyć.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Kończąc lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie trudnym wyborem, czym się zająć. W okresie kryzysu, odnalezienie nieźle opłacalnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie upraszcza. Jeśli dalej chcemy się uczyć, alternatywnym dla studiowania rozwiązaniem jest policealne studium, podwyższające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące uprawnienia do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Edukacja policealna

Przykład wcześniejszego pokolenia, które ukończyło studia doskonale pokazał, że studia nie są gwarantem dobrej pracy. Coraz większa liczba młodych osób rozważa kontynuowanie edukacji w ramach szkół policealnych. Powszechne są również kursy zawodowe. Młodzi ludzie spostrzegli bowiem, że od ukończonych studiów ważniejszy jest zawód. Aktualnie wykwalifikowany cieśla może zarobić kilkakrotnie więcej od magistra po renomowanym uniwersytecie. Absolwenci uczelni wyższych natomiast skarżą się na problemy z uzyskaniem etatu w zawodzie.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szkoły dla dorosłych

Powszechna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą wyłącznie dzieci. Dowodem antagonistycznej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie nauczają osoby pragnące wyrównać oświatowe zaległości.
Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Rośnie liczba chętnych do nauki polskiego

Coraz więcej obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i próbuje rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w firmach z kapitałem zagranicznym, menedżerowie rozmaitego szczebla, jak i zagraniczni studenci, których z każdym rokiem przybywa, bo nasze szkoły wyższe, zwłaszcza techniczne, cieszą się dobrą opinią. Polskiego uczą się też sportowcy zatrudniani na kontraktach w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Zgłębiają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i elementy.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że podczas wielkich egzaminów pojawia się chwila słabości, zły dzień albo po prostu pech. Niedobrze wypełniony egzamin maturalny może uczynić, że nie dostaniesz się na planowane studia.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła prywatna. Dobra oferta oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała renomę wśród maturzystów, zostając silnym ośrodkiem edukacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.