Kursy
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Kursy językowe Moose gwarantują szybką oraz dokładną naukę każdego języka obcego. Nasza szeroka oferta szkoleń zawiera kursy indywidualne, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Stanowisko pedagoga to stanowisko niezwykle istotne i niezbędne. Wiąże się z wielką odpowiedzialnością, gdyż to w szczególności od pedagogów zależy poziom edukacji młodych pokoleń, a co za tym idzie przyszłość społeczeństw. Osoby te powinny więc mieć odpowiednie predyspozycje do pełnienia funkcji, a także posiadać niezbędną wiedzę i umiejętności.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Edukacja policealna

Przykład wcześniejszego pokolenia, które ukończyło szkoły wyższe doskonale zobrazował, że studia nie gwarantują dobrze płatnej pracy. Coraz więcej młodych osób rozważa kontynuowanie edukacji w ramach szkół policealnych. Popularne stały się także kursy zawodowe. Młode osoby spostrzegły bowiem, że od wykształcenia cenniejszy jest zawód. Aktualnie profesjonalny cieśla jest w stanie zarobić kilkakrotnie więcej niż magister po renomowanym uniwersytecie. Absolwenci uczelni wyższych natomiast narzekają na trudności ze znalezieniem pracy w zawodzie.
nauczyciele
Treści źródłowe: flickr.com

Szkolenia nauczycieli sposobem na rozwój

Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą w szkole udaje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu co w tym trudnego Trzeba tylko opowiadać o danych częściach materiału i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami ułożyć sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież tylko paręnaście godzin na tydzień, dodatkowo ma całe dwa miesiące wakacji - tylko pozazdrościć. To niezwykle błędne myślenie.
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

Aktualnie szkolenia sprzedażowe dla pracujących w korporacjach, zajmujących się managementem zaliczają się w gruncie rzeczy do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na takie szkolenia menedżerskie, które są wedle rynku doskonałej jakości. Wielu nasuwa się pytanie: dlaczego oferta skierowana do kierownictw, managementu oraz brygadzistów, odnosząca się do kursów doszkalających i kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca i rozchwytywana? Warto skorzystać z szansy, jaką dają szkolenia menedżerskie i nie rezygnować z dalszego rozwoju.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Zdarza się, że w trakcie najważniejszych egzaminów pojawia się moment słabości, fatalny dzień albo po prostu brak szczęścia. Kiepsko zdany sprawdzian maturalny może sprawić, że nie dostaniesz się na planowane studia.
zajęcia z języka angielskiego
Autor: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Dobiegły końca wakacje, dzieciaki powróciły do szkolnych ławek. To wspaniały czas, abyśmy i my pomyśleli o poszerzeniu wiedzy albo uzyskaniu całkiem nowych umiejętności. Może rozpoczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to doskonały czas na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim trzeba na początku zdecydować którego języka pragniemy się nauczyć.
Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Rośnie liczba chętnych do nauki polskiego

Coraz więcej obcokrajowców pracuje w Polsce i próbuje rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, mają bardzo dobrą opinię. Nasz język poznają sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale także kulturę polską i elementy.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak łatwo się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla ludzi spoza kraju. Oczywiście od uczniów, dla których polski jest językiem ojczystym, wymaga się czegoś znacznie więcej, niż od tych, co zwyczajnie pragną poznać polski język: interpretacji wierszy, znajomości literatury, życiorysów najsłynniejszych pisarzy, oraz historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i innych terminów, jakie użyteczne są raczej głównie na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, jednak okazuje się, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Nierzadko przydatne są korepetycje język polski
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szkoły dla dorosłych

Zbiorowa opinia jest taka, iż do szkoły chodzą jedynie dzieci. Dowodem przeciwległej tezy są szkoły dla dorosłych, które kształcą osoby pragnące nadrobić edukacyjne braki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.