Kursy
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

W dzisiejszych czasach szkolenia sprzedażowe dla pracowników korporacji, zajmujących się menedżerowaniem należą właściwie do obowiązków. Kierownictwo przedsiębiorstw zobowiązane jest do zdecydowania się na tego rodzaju szkolenia menedżerskie, które są według rynku doskonałej jakości. Wielu zadaje pytanie: dlaczego propozycje skierowana do kierownictw, menedżerów i brygadzistów, dotycząca kursów dokształcających i kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca oraz rozchwytywana? Warto skorzystać z możliwości, jaką dają szkolenia menedżerskie i nie rezygnować z dalszego kształcenia.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Mając lat dziewiętnaście, młody człowiek staje przed koszmarnie ważnym wyborem, czym się zająć. W okresie kryzysu, odnalezienie nieźle opłacalnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie upraszcza. Jeżeli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiów pomysłem jest policealne studium, podwyższające kompetencje i w krótszym czasie gwarantujące umiejętności do przyjęcia pracy w zawodzie.
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Zawód pedagoga to stanowisko niezwykle ważne i niezbędne. Pociąga za sobą ogromną odpowiedzialność, gdyż to szczególnie od pedagogów zależy poziom wykształcenia młodzieży, a więc przyszłość społeczeństw. Osoby te muszą więc mieć odpowiednie predyspozycje do wykonywania zawodu, jak również posiadać niezbędną wiedzę i zdolności.
nowoczesna szkoła

Nowoczesne doskonalenie zawodowe pedagogów

Dzisiaj, kiedy technologia rozwija się z niesamowitą prędkością, należy zintegrować swój stan zdolności jak również umiejętności do narastających wymagań. Jednym z takich zawodów jest nauczyciel. Miejscem gdzie mogą oni udać się na takie kursy jest choćby taki ośrodek doskonalenia nauczycieli. Czemu jest to takie ważne?
nauczyciele
Treści źródłowe: flickr.com

Szkolenia nauczycieli sposobem na rozwój

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu nic w tym trudnego Trzeba zaledwie przekazywać informacje o konkretnych fragmentach programu i wypełniać szkolne dzienniki i świadectwa. Czasami ułożyć sprawdzian. Nauczyciel jest w pracy przecież ledwie paręnaście godzin na tydzień, dodatkowo dostaje pełne dwa miesiące wolnego - tylko pozazdrościć. To niezwykle błędne myślenie.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że podczas wielkich testów przeszkadza moment słabości, gorszy dzień bądź banalny pech. Słabo zdany test dojrzałości może spowodować, że nie dostaniesz się na dobre studia.
Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Rośnie liczba chętnych do nauki polskiego

Coraz więcej obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i próbuje się zmierzyć z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w firmach z kapitałem zagranicznym, menedżerowie rozmaitego szczebla, jak i zagraniczni studenci, których z każdym rokiem przybywa, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, mają bardzo dobrą opinię. Nasz język poznają sportowcy zatrudniani na kontraktach w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i elementy.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szkoły dla dorosłych

Ogólna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie nauczają osoby potrzebujące nadgonić edukacyjne braki.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak można się przekonać, język polski jest skomplikowany nie tylko dla obcokrajowców. Oczywiście od uczniów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś o wiele więcej, niż od tych, co po prostu pragną zrozumieć ten język: znajomości poezji, znajomości prozy, historii najbardziej zasłużonych artystów, a także historii i epok w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, jakie użyteczne są raczej głównie na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednakże skomplikowane, a potrzebne do przejścia matury, a okazuje się, że niestety nie wszyscy sobie z tym radzą. Nierzadko przydają się korepetycje język polski
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Szkoła języków obcych Moose gwarantuje sprawną oraz pewną naukę każdego języka obcego. Nasza bogata oferta kursów i szkoleń zawiera kursy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.