Kursy
zajęcia z języka angielskiego
Autor: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Dobiegły końca wakacje, dzieci wracają do szkół. To świetny czas, abyśmy i my pomyśleli o poszerzeniu wiedzy lub pozyskaniu absolutnie nowych umiejętności. Może rozpoczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na początek kursu. Przede wszystkim musimy najpierw zdecydować jakiego języka pragniemy się nauczyć.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Edukacja policealna

Przykład ostatniego pokolenia, które skończyło szkoły wyższe bardzo dobrze pokazał, że studia nie gwarantują dobrego zatrudnienia. Coraz więcej młodych ludzi rozważa kontynuowanie nauki w szkołach policealnych. Popularne są też kursy zawodowe. Młodzi ludzie zauważyli bowiem, że od ukończonych studiów bardziej istotny jest zawód. Aktualnie wykwalifikowany cieśla może zarobić kilka razy więcej od magistra po renomowanym uniwersytecie. Absolwenci uczelni wyższych z kolei narzekają na trudności z uzyskaniem etatu w zawodzie.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Kursy językowe Moose gwarantują sprawną oraz solidną naukę każdego języka obcego. Nasza szeroka oferta kursów i szkoleń zawiera kursy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak łatwo się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla ludzi spoza kraju. Oczywiście od licealistów, dla jakich polski jest językiem ojczystym, oczekuje się czegoś o wiele więcej, niż od ludzi, co po prostu chcą zrozumieć ten język: znajomości wierszy, znajomości literatury, historii najsłynniejszych pisarzy, oraz historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, które użyteczne są raczej tylko w szkole i nigdy potem. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, mimo to wychodzi na to, że jednak nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta , a także świetny poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zyskała uznanie wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Mając lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie trudnym wyborem, co w życiu robić. W dobie kryzysu, odnalezienie dobrze opłacalnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne wcale tego nie upraszcza. Jeżeli dalej chcemy się kształcić, konkurencyjnym dla studiów rozwiązaniem jest policealne studium, podwyższające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące umiejętności do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
nauczyciele
Treści źródłowe: flickr.com

Szkolenia nauczycieli sposobem na rozwój

Prawie nikt nie wie, że gro pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu nic w tym trudnego Muszą zaledwie opowiadać o konkretnych częściach materiału i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami przygotować sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie kilkanaście godzin na tydzień, do tego ma całe dwa miesiące wolnego - tylko zazdrościć. To niezwykle błędne myślenie.
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Stanowisko pedagoga to stanowisko niezwykle istotne i niezbędne. Łączy się z wielką odpowiedzialnością, gdyż to szczególnie od pracowników oświaty zależy poziom edukacji młodych pokoleń, a co za tym idzie przyszłość społeczeństw. Osoby te powinny więc posiadać odpowiednie warunki do pełnienia funkcji, a także posiadać niezbędną wiedzę i zdolności.
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

Aktualnie szkolenia sprzedażowe dla pracujących w korporacjach, zajmujących się managementem zaliczają się w gruncie rzeczy do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na takie szkolenia menedżerskie, które są wedle rynku doskonałej jakości. Wielu nasuwa się pytanie: dlaczego oferta skierowana do kierownictw, managementu oraz brygadzistów, odnosząca się do kursów doszkalających i kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca i rozchwytywana? Warto skorzystać z szansy, jaką dają szkolenia menedżerskie i nie rezygnować z dalszego rozwoju.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Zdarza się, że w trakcie najważniejszych egzaminów pojawia się moment słabości, fatalny dzień albo po prostu brak szczęścia. Kiepsko zdany sprawdzian maturalny może sprawić, że nie dostaniesz się na planowane studia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.