Kursy
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Edukacja policealna

Przykład wcześniejszego pokolenia, które skończyło szkoły wyższe doskonale pokazał, że studia nie gwarantują dobrego zatrudnienia. Coraz większa liczba młodych osób rozmyśla nad kontynuowaniem edukacji w ramach szkół policealnych. Często wybierane stały się też kursy zawodowe. Młode osoby spostrzegły bowiem, że od ukończonych studiów cenniejszy jest zawód. Ostatnio wykwalifikowany cieśla jest w stanie zarobić kilka razy więcej od magistra po renomowanej szkole wyższej. Absolwenci uczelni wyższych natomiast narzekają na problemy ze znalezieniem pracy w zawodzie.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Mając lat osiemnaście, młody człowiek staje przed okropnie trudnym wyborem, co w życiu robić. W okresie kryzysu, odnalezienie nieźle płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne wcale tego nie ułatwia. Jeśli dalej chcemy się uczyć, konkurencyjnym dla studiów rozwiązaniem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące umiejętności do przyjęcia pracy w zawodzie.
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Zawód pedagoga to stanowisko bardzo istotne i potrzebne. Pociąga za sobą ogromną odpowiedzialność, gdyż to w szczególności od pracowników oświaty zależy poziom wykształcenia młodzieży, a co za tym idzie przyszłość społeczeństw. Osoby te powinny więc mieć odpowiednie warunki do wykonywania zawodu, jak również dysponować niezbędne wiadomości i zdolnościami.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród studentów, stając się silnym centrum edukacji.
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

W dzisiejszych czasach szkolenia sprzedażowe dla pracowników korporacji, zajmujących się menedżerowaniem należą właściwie do obowiązków. Kierownictwo przedsiębiorstw zobowiązane jest do zdecydowania się na tego rodzaju szkolenia menedżerskie, które są według rynku doskonałej jakości. Wielu zadaje pytanie: dlaczego propozycje skierowana do kierownictw, menedżerów i brygadzistów, dotycząca kursów dokształcających i kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca oraz rozchwytywana? Warto skorzystać z możliwości, jaką dają szkolenia menedżerskie i nie rezygnować z dalszego kształcenia.
nowoczesna szkoła

Nowoczesne doskonalenie zawodowe pedagogów

Dzisiaj, kiedy technologia rozwija się z niesamowitą prędkością, należy zintegrować swój stan zdolności jak również umiejętności do narastających wymagań. Jednym z takich zawodów jest nauczyciel. Miejscem gdzie mogą oni udać się na takie kursy jest choćby taki ośrodek doskonalenia nauczycieli. Czemu jest to takie ważne?
nauczyciele
Treści źródłowe: flickr.com

Szkolenia nauczycieli sposobem na rozwój

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu nic w tym trudnego Trzeba zaledwie przekazywać informacje o konkretnych fragmentach programu i wypełniać szkolne dzienniki i świadectwa. Czasami ułożyć sprawdzian. Nauczyciel jest w pracy przecież ledwie paręnaście godzin na tydzień, dodatkowo dostaje pełne dwa miesiące wolnego - tylko pozazdrościć. To niezwykle błędne myślenie.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że podczas wielkich testów przeszkadza moment słabości, gorszy dzień bądź banalny pech. Słabo zdany test dojrzałości może spowodować, że nie dostaniesz się na dobre studia.
Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Rośnie liczba chętnych do nauki polskiego

Coraz więcej obcokrajowców podejmuje prace w Polsce i próbuje się zmierzyć z nauką języka polskiego. Robi to zarówno top management w firmach z kapitałem zagranicznym, menedżerowie rozmaitego szczebla, jak i zagraniczni studenci, których z każdym rokiem przybywa, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, mają bardzo dobrą opinię. Nasz język poznają sportowcy zatrudniani na kontraktach w klubach ligowych, kucharze i restauratorzy, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale również kulturę polską i elementy.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szkoły dla dorosłych

Ogólna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą wyłącznie dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie nauczają osoby potrzebujące nadgonić edukacyjne braki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.