Kursy
zajęcia z języka angielskiego
Autor: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Skończyły się wakacje, dzieciaki powróciły do szkół. To doskonały czas, żebyśmy i my pomyśleli o dokształceniu się lub uzyskaniu całkiem nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę całkiem innego języka obcego? Wrzesień to wspaniały czas na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim musimy najpierw zdecydować którego języka chcielibyśmy się nauczyć.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Mając lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie trudnym wyborem, co w życiu robić. W dobie kryzysu, odnalezienie dobrze opłacalnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne wcale tego nie upraszcza. Jeżeli dalej chcemy się kształcić, konkurencyjnym dla studiów rozwiązaniem jest policealne studium, podwyższające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące umiejętności do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
Autor: Platu Korepetycje

Korepetycje i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców oraz uczniów

Jak łatwo się przekonać, język polski jest skomplikowany nie tylko dla ludzi zza granicy. Rzecz jasna od licealistów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś znacznie więcej, niż od ludzi, co zwyczajnie pragną zrozumieć polski język: interpretacji wierszy, znajomości literatury, życiorysów najbardziej zasłużonych pisarzy, oraz historii i epok w sztuce: renesansu, romantyzmu i innych terminów, które użyteczne są generalnie głównie na lekcjach i nigdy później. Nie jest to jednak skomplikowane, a niezbędne do przejścia egzaminu maturalnego, a okazuje się, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Często przydają się korepetycje język polski
nauczyciele
Treści źródłowe: flickr.com

Szkolenia nauczycieli sposobem na rozwój

Prawie nikt nie wie, że gro pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu nic w tym trudnego Muszą zaledwie opowiadać o konkretnych częściach materiału i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami przygotować sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie kilkanaście godzin na tydzień, do tego ma całe dwa miesiące wolnego - tylko zazdrościć. To niezwykle błędne myślenie.
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Stanowisko pedagoga to stanowisko niezwykle istotne i niezbędne. Łączy się z wielką odpowiedzialnością, gdyż to szczególnie od pracowników oświaty zależy poziom edukacji młodych pokoleń, a co za tym idzie przyszłość społeczeństw. Osoby te powinny więc posiadać odpowiednie warunki do pełnienia funkcji, a także posiadać niezbędną wiedzę i zdolności.
Zajęcia z dojazdem lektora
Autor: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Nauka angielskiego - w Warszawie i okolicach

Kursy językowe Moose gwarantują szybką oraz dokładną naukę każdego języka obcego. Nasza szeroka oferta szkoleń zawiera kursy indywidualne, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Edukacja policealna

Przykład wcześniejszego pokolenia, które ukończyło szkoły wyższe doskonale zobrazował, że studia nie gwarantują dobrze płatnej pracy. Coraz więcej młodych osób rozważa kontynuowanie edukacji w ramach szkół policealnych. Popularne stały się także kursy zawodowe. Młode osoby spostrzegły bowiem, że od wykształcenia cenniejszy jest zawód. Aktualnie profesjonalny cieśla jest w stanie zarobić kilkakrotnie więcej niż magister po renomowanym uniwersytecie. Absolwenci uczelni wyższych natomiast narzekają na trudności ze znalezieniem pracy w zawodzie.
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

Aktualnie szkolenia sprzedażowe dla pracujących w korporacjach, zajmujących się managementem zaliczają się w gruncie rzeczy do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na takie szkolenia menedżerskie, które są wedle rynku doskonałej jakości. Wielu nasuwa się pytanie: dlaczego oferta skierowana do kierownictw, managementu oraz brygadzistów, odnosząca się do kursów doszkalających i kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca i rozchwytywana? Warto skorzystać z szansy, jaką dają szkolenia menedżerskie i nie rezygnować z dalszego rozwoju.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Zdarza się, że w trakcie najważniejszych egzaminów pojawia się moment słabości, fatalny dzień albo po prostu brak szczęścia. Kiepsko zdany sprawdzian maturalny może sprawić, że nie dostaniesz się na planowane studia.
Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Rośnie liczba chętnych do nauki polskiego

Coraz więcej obcokrajowców pracuje w Polsce i próbuje rozpocząć przygodę z nauką języka polskiego. Robi to zarówno kadra zarządzająca w zagranicznych korporacjach, menedżerowie różnego szczebla, jak i obcojęzyczni studenci, coraz licznik uczący się w Polsce, bo nasze szkoły wyższe, szczególnie techniczne, mają bardzo dobrą opinię. Nasz język poznają sportowcy grający w klubach ligowych, kucharze i właściciele restauracji, a także małżonkowie z mieszanych małżeństw. Poznają nie tylko naszą złożoną gramatykę i trudną wymowę, ale także kulturę polską i elementy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.