Owoce
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to świetna alternatywa w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą drastycznie odstawić nałogu, a jednocześnie ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka związanego z wdychaniem niezdrowych substancji znajdujących się w składzie papierosie.
dieta
Autor: Genkaku
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co jeść aby schudnąć? Rewelacyjne właściwości czereśni zapewniające niecodzienne efekty.

Pragnąc pozbyć się nadmiernych kilogramów musimy przede wszystkim zatroszczyć się właściwą dietę, zapewniającą zarówno lekkie, jak także pożywne posiłki. Należy też zdawać sobie sprawę, iż podczas odchudzania musimy wystrzegać się wszelkich słodyczy, które warto zamienić na smaczne warzywa oraz owoce. Doskonałym sposobem jest uwzględnienie w diecie sporej ilości czereśni, gdyż są one nie tylko smaczne, ale także bardzo dobrze wpływają na proces odchudzania.
Owoce żurawiny
Autor: Muffet
Treści źródłowe: flickr.com

Niezwykle ciekawe oferty – producent owoców

Zadziwiająco często wybierany producent owoców na terenie naszego kraju może wyposażyć wiele warzywniaków. Trzeba się jednak orientować, czy warzywa oraz owoce są sprowadzane spoza kraju czy krajowe. Każdy producent jabłek wie, że intratne jest prowadzenie tego biznesu. Nigdy nie zmniejszy się duże popyt na owoce, ponieważ są zdrowe i smakowite.
warzywa ekologiczne
Autor: Paul Pitman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym jest zdrowa żywność

Jesteśmy tym, co jemy – tak powiada stare przysłowie. Jesteś zdrowym człowiekiem, ponieważ zjadasz zdrową żywność. A co w teraźniejszych czasach, znaczy ten zwrot? Zdrowa żywność to rozmaitego rodzaju produkty naturalne i ekologiczne, nieskalane chemią spożywczą i niezmodyfikowane genetycznie. Ich przygotowywanie i robienie opiera się głównie na naturalnych mechanizmach chemicznych, takie jak fermentacja a także wykorzystuje się naturalne składniki, jak na przykład żywe kultury bakterii. Do upraw warzyw ekologicznych używa się tylko organicznych nawozów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.