Jak poznać grę na perkusji?

Któż z nas, oglądając teledyski lubianych zespołów nie rozmyślał choć raz o tym, żeby potrafić grać na jakimkolwiek instrumencie, założyć swoją kapelę, jeździć w trasy koncertowe, nagrywać albumy i prowadzić życie rockmana? Chyba przytrafiło się to wszystkim. Wielu ludzi jednak poprzestaje na wyobrażeniach, a przecież zrealizowanie choćby części jest tak proste|! W każdym momencie można nauczyć się grać i przyłączyć się do amatorskiego zespołu, albo wręcz założyć swój.

Letnie festiwale muzyczne w Portugalii
Autor: Sigma International
Treści źródłowe: Sigma International
To o czym śnią zwykle faceci to nauka gry na gitarze elektrycznej. Z miejsca mają wizję sceny, piszczących fanek i ich samych z niesamowitą gitarą elektryczną, na której grają powalające solówki. Opanowanie gitary wymaga pracy. Zasadniczo, by grać bardzo dobrze, trzeba lat. Jeżeli jednak zadowoli nas pogranie z kilkoma znajomymi parę razy w tygodniu - nie musimy spędzać nie wiedzieć ilu godzin na ćwiczeniach.

Gdy marzenia o grze zrodzą się w naszej głowie za młodych lat powinniśmy wykorzystać najlepszą opcję - to szkoła muzyczna Warszawa. Potrzeba oczywiście determinacji, cierpliwości i wiele ciężkiej pracy, by szkołę taką skończyć, lecz jeśli mamy taką możliwość - naprawdę warto.

Jeżeli znajdujące się w tym miejscu wiadomości są dla Ciebie absorbujące, kliknij tu, gdyż w danym serwisie również odnajdziesz coś ciekawego!

Kształcenie pod okiem fachowców najwyższej klasy przyniesie oczekiwane efekty.

muzyka
Autor: IFF
Treści źródłowe: IFF
Zanim jednak pójdziemy do sklepu muzycznego albo szkoły musimy podjąć jedną istotną decyzję - jaki instrument kupić? Trzeba w tej sytuacji poprosić o poradę, do nauczyciela muzyki lub kogoś, kto muzyką zajmuje się od jakiegoś czasu. Z pewnością wyjaśni nam wątpliwości. Na przykład - nauka gry na perkusji - można odnieść wrażenie, że to stosunkowo proste, w końcu jaki to problem uderzać w bębny w określonej kolejności. A tak naprawdę wymaga dobrej kondycji fizycznej, niesamowitego wyczucia rytmu i umiejętności bawienia się nim. A z tego mnóstwo adeptów bębnów nie zdaje sobie sprawy. Pomyślmy więc na czym chcielibyśmy grać, a później - po prostu się tego nauczmy!
Treści źródłowe: Music School
Autor: Adam Kozłowski
23-01-04 07:01:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.