Obieg faktur w firmie

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają mnóstwo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK na pewno oznacza to,że powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Autor: Efematic
Treści źródłowe: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa profesjonalistów, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o sześćdziesiąt procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury (efematic.pl/) są sprowadzane do formatu tabelarycznego i zależnie od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury zostaną przekazane do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Dołącz do grona zadowolonych właścicieli firm, w których nikt już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

Inni czytali też

Wyjazd firmowy – organizacja

Młode firmy chętnie organizują grupowe wyjazdy. To skuteczny sposób|najlepsza metoda na połączenie zatrudnionych i pobudzenie do owocnej pracy. Logistyka takiej wyprawy jest skomplikowana i wymaga profesjonalizmu.


***
Efematic
Autor: Efematic
Treści źródłowe: http://efematic.pl/
Efematic - rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i basware.
Treści źródłowe: Efematic
21-05-27 10:37:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.