Wirtualna apteka

tabletki
Zima i jesień to czas w którym grypa i przeziębienie dotykają najwięcej osób. Kolejki do specjalistów, kaszlący ludzie w autobusach, poczekalniach i szkołach. Tradycyjne apteki są pełne pacjentów, długie kolejki rekonwalescentów i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką gorączką i bolącym już gardłem powodują, że szukamy innych rozwiązań do zdobycia niezbędnych lekarstw. Wirtualna apteka – co możemy w niej znaleźć?

Przeglądając stronę wirtualnych aptek mamy na niej listę schorzeń i chorób, na które możemy znaleźć lek – od antybiotyków po artykuły upiększające, witaminy i suplementy. W aptekach wirtualnych dostępne są leki bez recepty a także takie, które recepty wymagają. W tym drugim przypadku aby je zamówić musimy dostarczyć do apteki odpowiednią receptę listem poleconym lub kurierem, z dopiskiem numeru zamówienia. Zamówione przez nas leki, witaminy czy kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach, zostaną dowiezione prosto do domu w ciągu 24 godzin.

Masz pytania dotyczące doboru leku​? – wirtualny farmaceuta jest do twojej dyspozycji

tabletki
Kiedy zastanawiamy się, czy przepisany preparat jest dla nas bezpieczny albo czy wybraliśmy skuteczne lekarstwo, na stronie wirtualnej apteki mamy infolinię pod którą możemy zawsze zadzwonić i zasięgnąć porady farmaceuty. Takie Porady są nieodpłatne i mogą okazać się niezwykle pomocne. Medyczne rady przez internet – jak zwalczyć chorobę bez wychodzenia z domu

Co raz częściej kiedy zaczyna doskwierać nam choroba zamiast zarejestrować się do lekarza, szukamy ratunku w internecie. Informacje udzielone przez innych chorych czy samych specjalistów, mają uchronić nas przed koniecznością stania w długiej kolejce do lekarza. Portali z poradami lekarskimi jest bardzo wiele, o każdym przebiegu choroby można przeczytać i porównać objawy, a także poradzić się i wymienić doświadczeniami z innymi chorymi.

Inni czytali też

Jak wybrać środki i leki bez recepty

Tabletki
Autor: domzdrowia.pl
Treści źródłowe: http://www.domzdrowia.pl
Istnieją dolegliwości, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Robimy coś by zaradzić im we własnym zakresie wykorzystując dostępne bez recepty preparaty. Musimy jednakże uważać dokonując wyboru. Pamiętajmy by przeczytać z uwagą wszelkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, aby nie wyszło, że kupiony preparat nam szkodzi a nie pomaga.


Korzystając z porad medycznych czy zamawiając medykamenty w wirtualnych aptekach musimy być przezorni i rozważni. Nie zamawiajmy nigdy leków co do których nie mamy pewności, że nam nie zaszkodzą a z porad korzystajmy mądrze pamiętając, że nigdy internetowy lekarz nie zastąpi nam wizyty u lekarza.

Myślisz, że opisane informacje są absorbujące? Świetnie, więc na pewno szczegóły tu alergolog dziecięcy legnica opublikowane także Cię zainteresują.

Lekarstwa i źle dobrane terapie mogą przynieść nam więcej szkody niż pożytku, dlatego zawsze w przypadku wątpliwości korzystajmy z konsultacji u lekarzy farmaceutów i nie unikajmy wizyty u lekarza.
Treści źródłowe: nowafarmacja.com.pl
Autor: S.D.
22-07-15 07:01:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.