Jak skutecznie zorganizować wesele poza granicami swojego kraju?

Ślub to dla wielu najradośniejsza chwila w życiu. Nic zatem dziwnego, że chcemy by stał się szczególny. Chcemy zapamiętać go do końca życia.Zwykle przygotowania zajmują około roku. Tyle bowiem trzeba czasu, by zaklepać lokal,zabukować orkiestrę orazprzygotować mnóstwo różnych szczegółów. Co raz chętniej organizuje się śluby tematyczne. Możemy zatem zabawiać się po góralsku, w szlacheckim dworku albo w stylu lat 60. Ostatnio pojawiła się popularność na śluby za granicą.

Dużo młodych marzy o ceremonii na jakiejś tropikalnej wyspie albo w cieniu palm. Dużą sławą cieszy się Grecja. Ma to również związek z pięknymi tradycjami na greckim weselu. Często preferujemy też Włochy. Lecz nie brakuje chętnych, którzy mówią sakramentalne „tak” w bardzo egzotycznych miejscach: na Hawajach, w Tunezji, czy w Indiach. W zorganizowaniu ślubu za granicą pomogą nam biura, które zajmują się organizacją ślubów. Posiadają oneduże doświadczanie, a profesjonalni konsultanci zatroszczą się o każdy szczegół. Korzystając z pomocy tegokonsultanta, możemy zapomnieć o kłopotach przed naszym ślubem i skupić się tylko namiłychrzeczach.

Pakiety ślubne - Venice Special
Treści źródłowe: www.venicespecial.com
Podążając zaoczekiwaniami rynku, biura planujące śluby, włączyły dowłasnej oferty również ceremonie za granicą. Dlatego planując uroczystość poza granicami kraju, warto zgłosić się do nich o pomoc. Ale co zrobić, gdy to nie jest zorganizowane wydarzenie? Mnóstwo jest takich sytuacji, kiedy młodzi poznali się za granicą i biorą tam ślub. Gdy miłość jest silniejsza od rozsądku i nie wyobrażamy teraz sobie życia bez tej osoby, chcemy zarejestrować związek. Często na duże wesele nie ma już czasu. Natomiast ślub cywilny za granicą można zawrzeć w każdym miejscu. Takiego ślubu może nam udzielać polski konsul lub inny urzędnik państwowy. Trzeba wtedy po powrocie do kraju zarejestrować ten fakt w Urzędzie Stanu Cywilnego. Dużo par zawiera małżeństwo podczas wycieczek zagranicznych. Romantyczna sceneria europejskich miasteczek, takich jak Rzym, czy Paryż lub malownicze krajobrazy egzotycznych wysp pomagają w dokonaniu tej decyzji.


Inni czytali też

Uroczystość ślubna za granicą

ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl
Ślub za granicą może stać się wspaniałym wyborem. Nie ma chyba bardziej stworzonego dla zakochanych miejsca niż stolica Francji. Jeżeli dysponujesz pieniędzmi i czasem do załatwienia procedur, zastanów się nad zawarciem ślubu poza Polską. Oferujemy przydatny przewodnik, w którym opisujemy co powinno się uczynić, by wziąć ślub za granicą.
Autor: MGP
18-07-12 10:40:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.