Systemy płatności sms

Jeśli posiadasz w planach założenie własnej strony www, na której będziesz upubliczniał ciekawe teksty wiedz, że możesz tym samym powiązać przyjemne z pożytecznym. Mówiąc krótko jest strategia na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, natomiast z tej frajdy przychód. Nazywa się on: oraz jest coraz popularniejszą odmianą rozliczania się między klientami w Internecie i nie tylko.
Supertelefon z układem Tegra 3
Autor: Tabasco PR
Treści źródłowe: Tabasco PR


Mikropłatności – szybkość, wygoda, pewność Dzięki usłudze płatności sms możesz niesłychanie szybko zrealizować tzw. mikropłatności. Mikropłatności to – jak sama nazwa wskazuje – realizowanie wpłaty nieznacznych kwot na jakąś rzecz. Zazwyczaj ów rodzaj wykorzystuje się w przypadku pojawienia się potrzeby posiadania konta Premium w jakimś serwisie. Może to być zarówno dostęp jednorazowy, jak i trwały, czy też czasowy. Czasem zrealizowanie płatności sms jest potrzebne przy rejestracji na danej stronie, zaś niemal zawsze przy dostępie do jej ponadprogramowych usług.

Lepszy dostęp do informacji Usługi sms powiązane z płatnościami w Internecie często wykorzystywane są przez media. Serwisy internetowe, tytuły prasowe, stacje radiowe i telewizyjne jak również portale informacyjne stosują mikropłatności przy dostępie swoich klientów do artykułów archiwalnych, czy też tematycznych, których przygotowanie nastręczało znacznych nakładów pracy. Także portale pozwalające na obejrzenie filmu online notorycznie wymagają dokonania odpowiedniej opłaty w formie usługi sms.

Usługi sms to także rozrywka Internet to nadrzędne medium z powodzeniem stosujące usługi sms. Zdarza się jednak iż płatności sms odkryjemy w standardowych dziennikach. Jeśli chcemy sprawdzić horoskop, ściągnąć na nasz telefon dzwonek, tapetę lub ciekawą grę, poszukajmy tych usług na ostatniej stronie papierowego wydania jednego z kolorowych magazynów. Dzięki usłudze mikropłatności już chwilę po przekazaniu sms, będziesz miał dostęp do ulubionego serwisu.

Inni czytali też

Randki nie tylko online

Serwis randkowy
Autor: Sympatia.pl
Treści źródłowe: Sympatia.pl
Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
Autor: G.S.
23-03-04 08:43:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.